Duben 2012

Moments 2.část

29. dubna 2012 v 22:30 | Miky |  Moments
Tohle na blogu nebylo!
Z pohledu Michell
Ann měla opravdu hezký byt v Londýně, dozvěděla jsem se, že se nějakou šťastnou náhodou stala asistentkou známého fotografa. Celý večer nás přesvědčovala, ať se nastěhujem do Londýna. Usnula jsem, když Ann zapnula televizi. Probudila jsem se na šustění z kuchyně.

Stay Strong 4.část

29. dubna 2012 v 17:04 | Dizzie |  Stay Strong
Tohle na blogu nebylo!
"Zapomeň Harry ty nejsi zodpovědný! Myslím, že jsi možná horší ne ona!"
"Hele já mám jméno!" Zkřížila si Alex ruce na prsa.

Moments 1.část

29. dubna 2012 v 9:37 | Miky |  Moments
Where is the moment we needed the most. Začal mi hrát mobil a já se pro něj poslepu nátáhla. K mé smůle jsem při tom srazila skleničku, která se s rachotem řítila k zemi.

Stay Strong 3.část

28. dubna 2012 v 23:11 | Dizzie |  Stay Strong
Trošku dýl, ale je to tu! Zítra přidím pokračko! PS. Tohle na blogu nebylo!
Oddělovač by: S-A*
Alex, kvůli tetování, které jí z nějakého důvodu hrozně pálilo, nemohla spát a tak byla vzhůru už v půl osmé. Chvíli se ještě převalovala v posteli, ale po chvíli to vzdala a vydala se do kuchyně pro něco k jídlu. Jen v tričku a v kraťasech na spaní se vydala do kuchyně.Domem se rozléhalo ticho, a tak si myslela, že všichni spí, ale když se přiřítila do kuchyně překvapila ji udivená tvářička plná jídla ve tvářích.

Chcete.?

28. dubna 2012 v 19:17 Diary
Chcete někdo další část Stay Strong? Jestli ano tak hlasujte v anketě..

Another World 25.část

28. dubna 2012 v 19:14 Another World
Když jsem koukla na těhotenský test začalo mi být mdlo, potily se mi ruce a celá jsem zbledla. Test mi vyklouzl z mích spocených dalní a já omdlela..
Probrala jsem se v koupelně na tom stejném místě jako před tím. Chtěla jsem, aby se mi to zdálo, ale když jsem našla vedle sebe pozitivní test, došlo mi, že to není jen noční můra, ale realita... Jsem těhotná. Budu máma. A budu na to všechno sama, ale bude to tak lepší...

Another World 24.část

28. dubna 2012 v 19:12 Another World
--Caitlin--
Byla jsem tak nervózní. Možná jsem těhotná. S Harrym. Těhotná s Harrym.. Chtěla bych si koupit test, ale to bysme nemohli být v tak debilní krajině, kde není ani žádná podělaná lékarna.

Another World 23.část

28. dubna 2012 v 19:11 Another World
Když jsem konečně usnula, přestala všechna ta bolest. Spala jsem až dokud jsem neucítila něčí teplé rty na těch mých. Pomalu jsem otevřelo oči a viděla jsem culící se ho Harryho, ovšem s trochu vážným výrazem.

Another World 22.část

28. dubna 2012 v 19:06 Another World
Podle mentolového dechu ti byl Harry. Pomalu jsem pro jistotu otevřelo oko (,abych se ujistila, že je to vážně on). Byl to on. Jeho hnědé kudliny mě lechtali na obličeli zatím co mě něžně líbal na krku. Já jsem se mu snažila sundat jeho modré triko, které mi v tu chvíli překáželo....

Another World 21.část

28. dubna 2012 v 19:03 Another World
Harry zavřel oči a já myslela, že spí a tak jsem se chtěla pomalu odejít, protože já jsem nebyla vůbec unavená. Harry se trošku zavrtěl, ale dále pokračoval v klidném spánku.