Another World 1.část

28. dubna 2012 v 17:16 |  Another World
Dnes má Michel narozeniny. Je sobota ráno a Michel u nás spala. Teda ještě spí. Když jsem se koukla na hodinky bylo půj sedmý. "No bezva co budu dělat určitě už neusnu." zamrmlala jsem si pro sebe. Venku svítí sluníčko..zatím. Já nevím vždycky jsem měla tak ráda to krásné počasí, ale poseldní dobou co se děje to s Mikem se více přikláním k dešti.
Bylo brzy ráno a tak jsem si alespoň ještě lehla a koukala na bílí strop nademnou. Po chvíli mě přestalo bavit hrabat se ve svých myšlenkách a vzpomínkách. Došla jsem si pro notebook a přihlásila se na facebook a na twitter. Nikde se nic nedělo jen nějaké přání Michel k narozeninám. Oslava začíná v šestáct hodin a Daisy (Micheliina máma) mi řekla, že mám příjít dřív. Prý abych jí tam trochu pomohla. Vlastně za pár dní u nich budu bydlet, protože rodiče pojedou na pracovní cestu na jeden rok do Canady. Po chvíli mě omrzelo projíždění internetu a tak jsem radši šla do koupelny, kde jsem se pomalu připravovala na oslavu. Když jsem vyšla bylo deset a to už byla vzhůtu i Michel.
"Dobré ráno oslaveňkyně." řekla jsem když jsem vyšla z koupelny a viděli ji rozcuchanou, s otlačenimi na tváři sedět na posteli.
"Dobré." usmála se jako sluníčko.
"Tak jaká byla tvoje poslední noc ve věku sedmnácti let?" šťouchla jsem ji do ramene.
"Ušla, ale už se nemůžu dočkat mamčinýho překvapení na oslavu." zvedla se a odkráčela do koupeny kde byla nejmíně hodiny. A taky že jo když jsem se koukla na hodinky bylo 10:57.
"Co jsi tam takovou dobu dělala?" vykulila jsem na ní oči.
"No..no přeci normální holčičí věci..Umyla se, vysprchovala se, vyžehlila vlasy, namalovala se, a oblékla se." říkala to tak vtipným tónem, že jsem se musela začít smát. "co je na otm vtipnýho?" Koukala na mě jako na zjevení, ale taky ji cukali koutky úst.
Po chvíli jsme už byli na cestě k Michel domů. Cesta utíkala rychle Mich povídala o one direction stále a stále do kola. Říkala, že by bylo vážně super, kdyby někdy šla na jejich koncert.Prostě věci, které jsou u ní naprosto normální, ale pak když začala vybírat co by si vzala na sebe byla jsem štěstím bez sebe, že jsme už u jejich baráku. Její máma čekala před domem se šátkem v ruce.
"Víš nějací hosté tam už jsou, ale ty je nesmíš vidět." říkala Daisy zatímco zavalazovala Michel oči. Vzala ji za ruku a vedla ji pomalu do domu. Když jsem vstoupila já viděla jsem pět chlapců. Už jsem je někde viděla, ale nevěděla jsem kde. A pak mi to došlo. Byli to one direction. Poznala jsem je podle roztomilého blonďáčka. Jeho jediného jsem si pamatovala. Jméno ne, ale jeho tvář ano.
"Caitlin ty tu počkej s...s hosty."řekla a odvedla Michel nahoru do jejího pokoje. V pokoji nastalo trapné ticho. Po chvíli ho ale prolomil kluk s kudrnatými vlasy. "Ahoj..já jsem Harr." Napřáhl ke mě ruku. Chvíli jsem čekala a pak ji taky chytla. "Caitlin." zkoušela jsem se mile usmát. Díval se mi přímo do očí. ZnervózŇOValo mě to a uhla jsem pohledem. Přišel ke mě další kluk. "Ahoj já jsem Zayn." tenhle mi byl hodně sympatický. "Caitlin." "Ano slyšel jsem." zasmáli jsme se. Pak přišel jeden, který měl proužkaté tričko, taky vypadal sympaticky. "čááu já jsem Louis." Nepodal mi ruku tenhle mě rovnou objal. Viděla jsem jak se všichni smějí asi za to mohl můj překvapený obličej. Zbývali dva. Blonďáček a podle fotek jsem poznala Liama..Mich má v mobilu spoustu jeho fotEK JAK Liam tohle a Liam tamto. Teď ke mě přišel. "Ahoj já jsem Liam." Tenhle prozměnu zamával. "Slyšle jsi mé jméno nebo ti ho mám zopakovat?" zasmála jsem se. Naposledy přišel ten blonďatý. Líbil se mi. Mám slabost pro blonďaté kluky. "Já jsem Niall." usmál se natáhla ruku a já jsem nemohla mluvit tak jsem mu podala ruku a kývla. Projel mnou elektrický proud. Jen jsme tam jen stáli a bylo mezi námi trapné ticho. Ale prolomil ho Zayn. "Takže ty jsi naše fanynka?"
"No moc nejsem na váš styl hudby, ale Michel vás zbožňuje." Udělala jsem nepatrný úsměv, který dělám když jsem nervózní. Hrála jsem si s psty a byla opřená o bílou stěnu v obývavím pokoji. Bylo to divné nevěděla jsem o čem jsi s nima povídat.
"No a kolik to je? Tvojí kámošce je prý osmnáct." Usmál se na mě Harry.
"Mě je sedmnáct." koukala jsem se do země.
"A jsi zadaná nebo jsi volná?" Mrkl na mě Louis.
"No jsem, ale moc nám to v našem vztahu neklape." Bouhla jsem ho do ramene. Už jsem nebyla tak nervózní. A Louis byl vážně fajn.
"Tak až budeš ozvi se mi." Na to jsem se musela zasmát a Louis se mnou. Jen mě mrzelo že Niall tak mlčí. Líbil se mi , ikdyž jsem zadaná. Stejnak mám pocit, že mě Mike podvádí. Potom se atmodféra uvolnila. Bavili jsme se ovšem, smáli se a Niall se taky zapojoval: Někdy jsem měla pocit, že se na mě dívá. Co blbnu? On a dívat se na mě haha. Zasmála jsem se nahlas.
"Čemu se směješ?" Zeptal se mě Liam. A pohled na mě upřelo 5 párů očí.
"Ehm..no ehm jenom jsem si na něco vzpoměla." vymyslela jsem si nějakou blbost a doufala, že nebudou chtít vědět na jakou věc..
"No a na jakou?" zeptal se mě Niall. Tohle byla první věc na kterou se mě zeptal.
"To je jedno." mávla jsem nad tím rukou. Čas olynul rychle a už skoro bylo pět. S klukama jsem si skvěle rozuměla. Hostě začínali chodit a kluci se museli schovat. Příšel i Mike. Bylo šest. A Michel pomalu scházela dolů, když začala hrát písnička I wish..myslím. Byla to Michi nejoblíbenější. Myslela jsem, že omdlí, když je viděla. Zaleskla se jí v oku slza. A já jsem byla šťastná za ni. Bylo tu hodně lidí. Micheliina máma někam odešla na nějaký sraz a dům jsme měli pro sebe. Každej jsme v sobě měli pár drinků. A já uviděla Mike jak se olizuje s nějakou holkou. Nemohla jsem ji poznat, ty drinky co mám v sobě dělají své. Počkala jsem až se na mě podívá a pak jsem k sobě stáhla někoho kdo šel kolem mě. Vášnivě ho políbila. Prostě jsem odhodila všechny zábrany. Až po chvíli líbání mi došlo, kdo ten kluk je. Byl Louis. "Páni. Nevěděl jsem, že jsi taková divoška." zasmál se a já se zasmála s ním. I on měl upito. Takže mě pak líbal i on. V tuhle chvíli jsem ovšem nevěděla kdo nás pozoruje. Až když jsem se otočila viděla jsem naštvaného....

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AAA AAA | 14. května 2012 v 17:14 | Reagovat

mozem sa opytat ako sa vola adminka nja fb?

2 Dizzie Dizzie | Web | 14. května 2012 v 19:06 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama