Another World 12.část

28. dubna 2012 v 18:49 |  Another World
...Ráno jsem se porbudila v Harrho náruči. Stále sladce spal. Pomalu jsem se od něj odtrhla a šla se nasnídat.
Na lednici byl vzjaz od Mamky, že šla do práce a nemám na ni dnes čekat. Někdo mi začal dávat ruce okolo pasu. Lekla jsem se rychle se otočila. Harryměl na tváři ten svůj úsměv s doíčkami.
"Harry..To jak jsme se líbali. Já nechci narušit naše přátelství. Ani tvoje a Louisovo." řekla jsem. Bála jsem se jeho reakce.
"Cait, Louis to vzal dobře. Neviděla jsi? Je štastný s Debbie." Dal mi pusu do vlasů.
"Ale co naše přátelství? Co když se zničí: Co kyž se pak budeme nenávidět? "
"To se nestane neboj."
"Harry. Víš co? Dej mi čas do večera já se rozhodnu. Dobře? ZAtím jen jako kamarádi."
"Hm dobře no." řekl mírně smutným hlasem, ale pak se na mě zase sladce usmál. "Pojď půjdeme k nám."
"jdu se převléct." Ukázala jsem na pyžamo a vyběhla do pokoje. Harry ještě něo zamumlal, ale já ho neslyšela. Dolů jsem se vrátila asi za dvacet minut. "Můžeme?" Harry seděl na gauči a hypnotizoval něco na zdi.
"Čekal jsem jen na tebe."
Šli jsme pěšky. Podle mě to byla krásná procházka na čerstvém vzduchu. Ke kluklům domů jsme přišli asi za hodinu.
"Kluci je tu Caitlin." Zakřičel Harry jen co jsme vešli do dveří. Kluci hned přiběhli dolů. Byla tu i Debbie, ale i nějaká dívka, kterou jsem neznala. Všichni kluci mě obejmuli, ale Debbie na mě věšela vražedný pohled.
"Caitlin tohle je moje nová přítelkyně Ella." Banebože chtělo se mi plakat. Když to Niall řekl. Snažila jsem se být v pohodě. Nialla mám možná radši než kiamaráda. Možná? Když je Niall zadaný, měla bych to zkusit s Harrym? Harry je sladký. ALe Niall je taky sladký. Možná sladší. Banebože co to se mnou je? Možná si všiml, že už dloho mlčím. Musím něco říct.
"Těší mě já jsem Caitlin." Napřáhla jsem k ní ruku a ona mě stiskla vážně silně. Probodávala mě očima. Doufala jsem, že neumí číst myšlenky. Tomu jsem se musela zasmát. Potichu.
Ella přišla k Niallovi a vlepila mu velkiý francouzák. Uhgt. .
Do chodby se řířitila Michel.
"Caitlin!" Vyskočila na mě a já spadla na zem.
"Mich viděli jsme se včera. Děláš jakoby jsme se neviděli měsíce.." Nestihla jsem to dokončit táhlá mě za ruku za Liamem, který seděl na gauči.
"Ahoj Liame." objala jsem ho.
"Caiitlin. Moje přítelkyně ti ale dala." Rozesmáli jsme se.
Do místnosti už přišli i ostatní. Ella seděla na Niallovi, Debbie se sápala o Louisovi, Michel držela Liama kolem kruku a já Zayn a Harry jsme tm jen mlčky seděli vedle sebe.
Čas ubíhal pomalu. Koukali jsme na nějaký nudná ifm, který vybrala Debbie. Já jsem se radši hlavu opřela o opěrátko a koua na strop. Stejnak byla nuda, ale alespoň jsem neviděla ten nudná film. Když mě nebavilo civění do stropu pozorovala jsem lidi kolem sebe. Všimla jsem si jak Zayn někdy kouá na Mich. Jen co se koukne jeho směrem otočí se. Je vážně nenápadný. Snažila jsem se upoutat Zaynovu pozornost takže jsem na něj ivěla dku d se na mě nekoukne. Když se asi po deseti minutách koukl naznačila jsem mu ať jde se mnou do kuchyně.
"Líbí se ti Michel?" Vyhrkla jsme na něj jen co jsme tam přišli.
"Proč se ptáš?"
"Viděla jsem jak se na ni koukáš."
"Možná..Líbí se ti Niall?" Sakra narazil na palčité téma.
"Ehm možná.."
"Ella je hrozná. Nemohl si vybrat hůř. Vlastně ,mohl..Debbie."
"Co? Vždyť vypadá tak v pohodě."
"Takhle se chová jenom před Niallem. když Niall není v místnosti všechny otravuje a snaží se je ponížit. Dej si bacha."
"Ale teď se tu baavíme o Mich. A co Liam?"
"Já mu nechci ublížit.."
"Třeba časem ten vztah bude mít své mouchy. S kamaraď se sní."
"Můžu mít ještě tázu, Cait?"
"Ano.."
"Líbí se ti Harry?" Tuhle otázu jsem čekala, ale nevěděla jsem jak na ni odpovědět.
"Mám ho radši než jako kamaráda." Vzali jsme si něco k pití, ab to nebvypdala dovně, že jsme byli tak dlouho v kuchyni. Debbie byla zažraná do filmu, zatímco kluci si jen znuděne podpírali hlavu. Sedla jsem si na své místo a vrátila se k pozorování lidí. Doufala jsem, že film za chvíli skončí. Přemýšlela jsem nad Michel a nad Zaynem. Od dob co poslouchá byla zamilovaná do Liama. Na tuhle story jsem byla docel zvědavá...
Film skončil asi po půl hodině. Debbie s Louisem odešli do pokoje. Odešli i Michel a Liam, i Niall a Ella..Zůstala jsem dole s Harrym a Zaynem. Zayn se na mě tak divně podíval a zřejmě taky odešel do svého pokoje.
"Tak je večer..rozhodla jsi se?" Zeptal se Harry když slyšel, že Zayn zavřel dveře. Nebyla jsem rozhodnutá. Nechtěla jsem zničit naše přátelství, ale potom co jsem viděla Nialla s Ellou. Chtěla jsem, aby žárlil. Ale má to cenu? Mám zkusit být mrcha?...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 inexpensive prom dresses inexpensive prom dresses | E-mail | Web | 18. ledna 2013 v 11:11 | Reagovat

Our song by taylor swift guitar tutorial for beginners
http://www.movedress.com/evening-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama