Another World 20.část

28. dubna 2012 v 19:02 |  Another World
Budík mě vzbudil v sedm. Promnula jsem si oči a rozhlídla se kolem sebe. Viděla jsem rozostřeně, ale přesto jsem se pokusila zvednout.
Na první pokus se mi to nepovedlo. Zkácela jsem se zpátky do postele jako kuželka sražená bowlingovou koulí. Na druhý pokus se to, ale podařilo. Úspěšně jsem vstala a vydala se do koupelny. Ale musela jsem si počkat. Z koupelny se ozývala Bettyina ranní nevolnost. Trvalo jí to dlouho tak jsem se zatím šla převléknout z pyžama. Vzala jsem si kraťasy a nějaké delší tílko. Když jsem potom došla před koupelnu už jsem tam mohla. Nebylo nejpříjeměnjší být tam, když jste slyšeli co se tu děje. Proto to bylo rychlé.
"Caitlin už jsou tady." Houkla Betty ze zdola a já si došla pro tašku. Harry stál ve dveřích a čekal na mě. Ostatní už zřejmě byli v autě.Harry ji vzal tašku a dal si jí přes rameno chytl Cait za ruku a společně se vydali k autu.
Cesta ubíhala pomalu, ale konverzace byla v plném proudu. Ella se moc nezapojovala věnovala se svému mobilu. Debbie se chovala normálně. Nechovala se jako barbína, chovala se jako normální dívka. A dokonce se na mě usmála. Myslím, že ji začínám mít ráda. Vyprávěla vtipy a různé historky. Jako kdyby schodila nějakou masku. Dokonce nebyla ani tolik namalovaná. Což ji vážně slušelo. Michel se o něčem samostatně bavila se Zaynem. Netušila jsem o čem, ale doufala jsem že Zayn se o něco nepokusí. Přestala jsem o nich přemýšlet a znovu se zapojila do hovoru.
Konečně jsme po dvouch hodinách dojeli na místo. Každý si vzal do ruku svůj kufr jenom chudák Niall bral ještě ty Elliiny. Naprosto jsem nechápala k čemu jí je pěk kufrů a dva kufry šminek. Nijak jsem to neřešila a přesunula se s ostatníma do chaty. Harry mě chytl za jeho volnou ruku a vedl mě vzhůru po schodech. Náš pokoj byl až na konci chodby naproti koupelně.
"Tak tady to je." řekl a odhodil svou tašku do kouta. Svali se na postel a koukal do stropu. Já jsem zavřela dveře, kulturně jsem si svou tašku položila a lehla si vedle Harryho.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama