Another World 21.část

28. dubna 2012 v 19:03 |  Another World
Harry zavřel oči a já myslela, že spí a tak jsem se chtěla pomalu odejít, protože já jsem nebyla vůbec unavená. Harry se trošku zavrtěl, ale dále pokračoval v klidném spánku.
Dole byli všichni kromě Nialla a Elly. Ostatní seděli různě 'poházeni' po obýváku. Našla jsem si místo vedle Zayna a Louisa. Svalila jsem se na gauč a zadívala se na nějaký pořad, který dávali v televizi. Až teď jsem si uvědomila, že paparazzi stále nevědějí o našem rozchodu s Louisem. Vlastně by jsme si to ani neuvědomili, kdyby se v televizi nezačali objevovat naše fotky. Poslední dobou jsme si všimli, že Louis a jeho přítelkyně Caitlin spolu nikam nechodí. Dokonce jsme viděli Louisa jak se prochází s nějakou blondýnkou.Ale Caitlin nezůstává pozadu..Často se stýká s Louisovým nejlepším kamarádem...s Harrym Stylesem. Jestli je mezi nima něco víc ví jedině oni... Zayn vypl televizi a Louisovy zřejmě taky došlo, že jsme to neoznámili. A to už je to sakra doba..
"Ehm Cait? Kdy jim to chceš říct?" Zeptal se Louis po chvilce ticha.
"No tak co třeba až se vrátíme do Londýna?" Ano odpovědět na otázku otázkou se nemá, ale co už..
"Jo to by bylo fajn." Usmál se Louis a pak se věnoval tichému rozhovoru s Debbie.
Jelikož dole byla fakt mega nuda rozhodla jsem se jít nahoru do pokoje za Harrym. Když jsem přišla už byl vzhůru, jelikož na posteli po něm nebyla ani stopa. Rozhodla jsem se, že si pro změnu asi zchrupnu já. Když jsem se položila na postel a zavřela oči měla jsem v plnánu usnout, ale někdo měl jiné plány. Na svém krku jsem ucítila něčí hřejivý dech...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama