Another World 24.část

28. dubna 2012 v 19:12 |  Another World
--Caitlin--
Byla jsem tak nervózní. Možná jsem těhotná. S Harrym. Těhotná s Harrym.. Chtěla bych si koupit test, ale to bysme nemohli být v tak debilní krajině, kde není ani žádná podělaná lékarna.
Jsem zavřená v pokoji a koukám do stropu. Nevím co si mám o tom všem myslet. Možná by bylo lepší, kdybych odjela a oni by na mě zapoměli. A já zapoměla na ně. Možná to není správné, možná to není zodpovědné, ale mě už je to jedno. Zmizím. Zítra brzy ráno odjedu. Možná budu chvíli bydlet u babičky, pro všechny to tak bude lepší... Z mých myšlenek mě vytrhl něčí hlas.
"Cait?" Harryho hlas byl blízko mého obličeje a tak jsem otevřela oči.
"Hmm?" Zamumlala jsem.
"Neboj se ať budeš těhotná nebo ne, já tu pro tebe vždycky budu." Dal mi pusu do vlasů a já ucítila, že se usmívá. Nic jsme na to neřekla. Za chvíli jsme i s Harrym usnula. Možná poslední noc v jeho objetí..
Ráno
Vzbudila jsem se brzo. Rychle jsem se oblékla a umyla a náházela všechno do tašky. Napsala jsem jim vzkaz..
Vyšla jsem před dům a tam mě už čekal objednaný taxík. Nasedla jsem a naposledy koukla na tu chatu..
--Harry--
Ráno, když jsem se probudil byl jsem v posteli sám. Bylo mi to divné, ale myslel jsem si, že je třeba v koupelně nebo v kuchyni. V posteli jsem ležel asi ještě hodinu, ale ona pořád nikde. Rozhodl jsem se po ní podívat, ale pak jsem našel vzkaz.
Harry, já jsem tak moc zbabělá, že od tebe utíkám. Ale já už dál nemůžu. Víš pravda je, že já tě miluju, ale nemiluju jen tebe. Miluju i Nialla. Ikdybych byla těhotná bude lepší, když se o to dítě postarám sama. Bude to lešpí pro to malé, pro mě, pro tebe a možná i pro Nialla. Proto tě prosím nesnaž se mě kontaktovat. Musíme zapomenout. Navšechno! S bohem.. S láskou Caitlin..
Cítil jsem jak mi slzy tečou po tváři.Dívka, kterou miluju je pryč a je pryč možná i s mým dítětem. Rozhodl jsem se to nějako oznámit klukům, ale vůbec jsem nevěděl jak..
--Cait--
Ještě než jsme dojela k babičce koupila jsem si těhotenský test. Musím to vědět..
"Ahooj babi!" Pozdravila jsem překvapenou babičku, když jsem vešla k ní do kuchyně.
"Oh Cait co ty tu děláš?" Začala jsem jí to vyprávět.. No né úplně do detailů ani to že jsem možná těhotná. Jen zákůady. Objala mě a mě tekly slzy proudem, ale stojím si zatím, že moje rozhodnutí je správné..
Došla jsem do koupelny.. Teď nebo nikdy. Vytáhla jsem těhotenský test a čekala co se bude dít. Uběhlo deset minut a já se rozhodla kouknout na test...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 plus size bridesmaid dresses plus size bridesmaid dresses | E-mail | Web | 18. ledna 2013 v 10:23 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama