Another World 4.část

28. dubna 2012 v 17:21 |  Another World
..Ovšem to jsem se pletla. Louis tam stál dále opřený o dveře s culícím se výrazem. Když jsem ho spatřila hodila jsem po něm polšářem a utekla do koupelny. Zamkla jsem se. Pro jistotu. Netrvalo mi to zase tak dlouho. Myslela jsem si. Louis měl zřejmě jiný názor.
"Už jsi tu? Myslel jsem, že si se utopila." Udělala jsem na něj úšklebek a rukou naznačila ať se otočí. Byla jsem tam jen v ručníku. Dlouho jsem si věci nevybírala. Tílko, šortky a můžem vyrazit. Venku bylo tepolo. Příjemné překvápení. Usoudila jsem v mysli.
"Tak jdeme?" zeptala jsem se, když jsem konečně byla připravená.
"Čekal jsem jen na tebe." chytl mě za ruku a vedl dolů. Obuli sme se a vydali se ven. Když jsem si uvědomila, že se pořád držíme ruku v ruce, rychle jsem se pustila. Nervózně se usmála a mohli jsme pokračovat v cestě. Louis pořád něco vykládal. Z jejich koncertů, ze zákulisí, trapasy, zábavné příhody a podobně. Vážně jsem se bavila. Smála jsem se tak až jsem se divila, že se udržím na nohou. S Louisem mi bylo fajn a ani jsem nepomyslela na Nialla. Po chvíli mě stiskl ruku a já mu ji stiskla taky. Nevěděla jsem jestli to mám brát jako rande. Nebo jestli on to nebere jako rande. Nastalo ticho..
"No a teď mi o tobě řekni něco ty. Teď jsem tu celou dobu mluvil jenom já." usmál se a já se dala do dlouhého povídání o mém vcelku nudném životě.
"Já vím ano vedu velmi zajímavý život." řekla jsem ironicky.
"Ale tak nudný nebyl."
"Já neříkám, že je nudný já jen říkám že je nezajímavý. Ooooh ty si myslíš že je nudný!" bouchla jsem ho do ramene.
"Tak to jsi neměla dělat slečinko." rozeběhl se ke mě a mě nezbylo nic jiného než utíkat. Ale pak mě vzal do náručí a já jsem si vlastně až do teď nevšimla, že v parku je fontána. Krásná mramorová fontána s nějakými sochami uprostřed. Nestihla jsem si ji moc prohlédnout, protože jsem seděla ve vodě.
"Tomlinson. Jseš mrtvej." vyběhla jsem z fontány a běžela za ním. On se schoval. "Louí, kde jsi? Potřebuji ti něco ukázat. Notak vylez." Někdo mi dal ruce na oči. Byl to on. "Tak tady jsi. Pojď obejmi mě." Napjala jsem ruce před sebe na náznak obejmutí. Za celou donu dovádění v parku jsme si nevšimli, že nás fotí nějací paparazzi. Dováděli jsme dál. Po chvíli jsme se svali na zem a smáli se. Chvíli jsme leželi. Dala jsem mu rychlou pusu na tvář a schovala jsem se mu.
"Čičí kde jsi?" volal na mě.
"Tady žádná kočka není. Mňááááu." udělala jsem svůdný pohyb rukou (:DDD)
Když bylo osm musela jsem jít domů. Už tak budu mít průšvih že jsem byla od rána venku. S klukem...
Domů jsem přišla těsně před večerkou ( V deset). Celá mokrá jsem se svalila na postel, když mi zavibroval v kapse. Napsal mi Louis Dnešní den jsem si moc užil. Těším se na rekapitulaci. L. xx
Odepsala jsem rychlou SMS byla jsem vyčerpaná Bylo to fajn. Někdy se dohodnem. Cait. Po chvíli jsem i přesto že jsem byla v mokrém oblečení usnula..
Louisův pohled..
Domů jsem přišel mokrý, ale s úsměvem na tváři.
"Ahoj." pozdravili mě všichni sborově, když mě uviděli vcházet do obýváku.
"Čus."
"Nejseš nějaký mokrý?" zeptal se s údivem Harry.
"No jo jasně..jsem mokrý..já-já.." nestihl jsem to dkončit.
"Banebože ty jsi v telce!" zakřičel Liam a Zayn naráz.
"Co tam je?" zeptal jsem se, ale oni jen koukali na televizu s otevřenou pusou. Byl jsem tam já a Caitlin. To dnešní pro mě rande a por ní nevím. Rozhodl jsem se nenápadně vypařit na horu do pokoje. Podařilo se to v pokoji jsem se osprchoval převlékl a někdo zaklepal.
"Dále." řekl jsem.
"Louisi..To jsem já." do pokoje vešel Niall.
"Áá ahoj Nialle."
"Hele ta holka s kterou jsi byl venku..Byla to Caitlin?" zeptal se nejistě. Možná trochu smutně.
"No ano byla. Ale vždyť stejně chodíš s Debbie."
"Jo já vím mě to přece nevadí." nevěřil jsem mu ani slovo.
Z pohladu Nialla..
Když jsem viděl to v televizi měl jsem chuť se ropzlakat. Vážně mě to dostalo. Cait se mi líbila, a navíc to co se stalo na tom večírku..No, prostě..Byl jsem ale zadán..Ano Debbie, moje dívka. Liam mi sice už parkrát říkal že ji s někým viděl, ale nevěřil jsem mu to. Měl jsem ji na to až moc rád, aby to byla pravda...Šel jsem za Louisem do pokoje..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama