Another World 5.část

28. dubna 2012 v 17:22 |  Another World
Po 2 týdnech

Niallův pohled..
Už spolu oficiálně chodí. Louis představil Cait klukům. Byl bych radši kdybych ji mohl představovat já..Kdybych místo Louise s ní mohl být já. Ale oni jsou spolu tak šťastní. A já asi nezvládnu pohled na ten jejich páreček. Většinou když přišli já se vydal projít. Chtěl jsem být pryč a nekoukat se na ně. To se mi, ale nepovedlo pokaždý. Většinou jsem bloudil v ulicích Londýna, občas zašel do Nando´s. Poslední dobou mi tam vůbec nechutnalo. Někdy jsem se vydal i za Debbie. Právě je sedm hodin večer a já se toulám po městě. Najednou se předemnou objeví nějaká osoba. Vypadá jako Debbie, ale to nemlže být ona.
Chtěl jsem jít za ní a ona..že prý je nemocná. Ale když se kouknu blíže...Banebože Liam měl pravdu..O-ona mě podvádí. Tahala semnou jen kvůli slávě. Ukončím to s ní. Cestou se mi hlavou honilo mnoho návrhů.. Pomalu jsem se blížil domů a doufal, že ten pár už bude pryč, alespoň Caitlin. Pohled na její krásu mě ubíjí....

Caitlinin pohled..
Ke klukům jsem chodila docela často. Většinou, když jsem přišla tak Niall někam šel. Miluji Louise, ale po noci s Niallem..Nevím docela mě potěšilo, že tam ležel on, Ale on je zadaný. Já taky. Nic nebude. Možná. Určitě!
"Už budu muset jít domů.." prohlásila jsem, když jsem se koukla na hodinky.
"Hej zlato a co kdyby jsi tu přespala?" napadlo Louise.
"Rodiče mě nepustí."
"Přemluvím je, hoď mi phone." zasmála jsem se nad slengem PHONE.Rodiče jsem Louise představila, když byl u nás nanávštěvě a nikdo neměl být doma. Ale mamka přišla dřív. Alespoň, že si ho oblíbila. Byl nucen být podroben hroznému rodičovskému rozhovoru. Když přišel zpátky měl úsměv na tváři. Zřejmě to znamenalo Ano.. Moc se mi nechtělo tu zůstat. Už jen kvůli Niallovi, ale třeba nebude doma. Ikdyž v hlouby duše jsem věděla, že se vrátí.
"Můžeš." sedl si vedlě mě a dal mi pusu na tvář. Všichni si pro sebe něco mumlali a měli divný úšklebek. Louis si toho všiml a hodil po nich nějaký polštář co měl vedle sebe.
"Kluci jsem doma." zavolal Niall z předsíně. Vběhl do obýváku a na chvíli zamrzli koukl na mě, a pak se hned rozeběhl do pokoje...
"No jo třeba už si uvědomil to s Debbie." řekl Liam a zvedal se ze sedačky. Asi chtěl jít za ním.
Byli tam spolu dlouho. Občas jsme slyšeli smích, ale občas i smutné tóny. Bylo deset hodin. Pátek.
"Tak nejdeme ke mě do pokoje? zeptal se mě Louis.
"Dobře." zvedl se a chytl mě za ruku. Vedl mě do jeho pokoje. Dnes tam bylo celkem uklzeno. Celkem. Sedl jsi na postel a rukou naznačil ať si sednu k němu. Posadila jsem se a on mi koukal do očí. Neměla jsem tušení co tam hledá. Už jsem z toho byla nervózní a tak jsem se zeptala . "Hele ehm v čem dneska budu spát?"
"Něco ti půjčím." políbil mě. Odešel pryč z pokoje a já tam zůstala sama. koukala jsem se na fotky, když někdo zaklepal.
"Louis tu není." řekla jsem.
"Já jsem přišel za tebou.." moje srdce se rozbušilo a myslím, že to slyšel...Ta osoba, která na mě hledí ve dveřích a kouká na mě svýma upřímmnýma očima...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama