Another World 8.část

28. dubna 2012 v 18:43 |  Another World
...Poslední co jsi pamatuju je, že jsem upadla. Když jsem se probudila ležela jsem v něčím pokoji. Nebyl to můj pokoj. Nebyl to Louisův pokoj. Dokonce ani Liamův. Přemýšlela jsem čí pokoj to můžr být. Ale pak se otevřeli dveře a tam stál Harry.
"Harry..co se stalo?"
"Klid Cait. Já ani nevím co se stalo. Šel jsem se projít do parku, a pak jsem viděl nějakýho kluka jak tě dřží za zápěstí a pak ti dal facku." řekl Harry a podal mi sklenku vody.
"Děkuji Harry. No víš to byl bývalí kluk. Mike. Já jsem to s ním ukončila a nevím co teď po mě chce..Harry?"
"Hmm?" zeptal se zamyšleně.
"Co se stalo potom co jsem spadla?"
"Dal jsem mu pěstí on mi to vrátil, ale pak na nás zařval nějakej stařek, že zavolá policii a Mike utekl. Tak jsem tě vzal k nám."
"Díky Harry." objala jsem ho. Najednou jsem měla pocit, že mu můžu věřit. A že bych mu měla říct o té noci na večírku. O tom, že se mi líbí Niall. Nevím. Mám, nemám? Radši ještě chvíli počkám.."Asi se půjdu kouknout dolů." řekla jsem po chvíli ticha.
"Dobře. Jdu s tebou. Jo a Louis není doma. Šel se projít.."
"To nevadí." Jemně jsem ho bouchla do ramene.
Dole byl jenom Niall.
"Caitlin? Co tu děláš?" zeptal se mě udiveně. "A co to máš na tváři?" sáhla jsem si na tvář a měla jsem oteklou.
"Uhm, to je na dlouho.." Neměla jsem chuť to všechno někomu říkat. "Ale tak ať ti to kdyžtak řekne Harry."
Harry mu začal říkat všechno co se stalo v parku. Niall se na mě lítostivě koukal. Ale pak začal říkat něco ve smyslu, že ho zabije a tak. Já se jen pohodlně usadila do křesla a opřela si hlavu. Ani jsem si nevšimla, že jsem usla..
Niall pohled
Harry mi to všechno řekl. Měl jsem zlost, ale taky mi bylo Caitlin líto. Harry to vypravoval detailně. Byl jsem rád, že mu vrazil. Ale pak jsem si všiml, že Cait usnula. byla sladká. Najednou jsme uslyšeli divné zvuky z předsíně.
Nemohl jsem uvěřit svým očím. Stál tam Louis a muchloval se s Debbie! Nemohl jsem tomu uvěřit. Louis chodí s Cait. Harry se na ně díval tak udiveně jako já. Jenže já jsem utekl do svého pokoje. Přemyšlel jsem. Říct to Caitlin. Neříct to Caitlin..
Harry pohled
Louis se muchluje s Debiie.
"Ehm Louisi? Co to k sakru děláš?!" Musel jsem vykřiknout po dvou minutách, kdy si mě nnevšimli.
"Nevidíš?!" Odtrhl se od Debbie a byl z něho cítit alkohol. Vzal ji za ruku a táhl ji k němu do pokoje. Ovšem cestou udělali takový hluk, že to vzbudilo Cait, která spala na gauči.
"Co se to děje?" řekla a mnula si oči. Louis se otočil. Až teď si ji všiml. Cait se na něj koukala s otevřenoou pusou. Přišla k němu blíž a dala mu facku. Tak to jsem nečekal. Louis tam jen stál.
Cait pohled
Probudil mě zvláštní šramot. Když jsem si promnula oči viděla jsem Louise s Debbie. Nahrnul se ve mě všechen vzetk. Takže jsem rychle vstala a bez přemýšlení mu dala facku. S brekem jsem utekla od nich z domu. Ale nechtěla jsem jít domů. Chtěla jsem se jenom courat městem. Když jsem doběhla k jedné lavičce. Sedla jsem si a chytla si kolena a plakala. Pak mě někdo objal. Byl to Harry. Utěšoval mě. Hladil mě po vlsech a pevně mě držel v objetí. Cítila jsem se v bezpečí. NEchtěla jsem si povídat chtěla jsem tam takhle být dlouho a doufala jsem že Harry tam bude se mnou...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama