I Want You!

28. dubna 2012 v 9:26 | Dizzie |  Jednodílné/Dvojdílné
Tahle jednodílná FFka je pro Aničku, tak mi prosím neutrhni hlavu, že jsem ji sem nedala o půlnoci!:D

Oddělovač by: S-A*
Ann je vysoká, štíhlá, špinavá blond s čokoládovými oči. Sen každého kluka. A to je ten problém. Několik kluků ji ublížilo a ona se uzavřela do sebe a stala se Belieberkou. Každý to oní věděl a někteří si z ní jen dělali srandu a naráželi na ní s nevkusnými poznámkami. Nenáviděla svůj život. Nenáviděla to, že musí žít v zapadákově uprostřed Evropy. Justin sem nikdy nepřijede a ona tak nikdy nemůže potkat kluka, kterého miluje. Tu celebritu z plakátu. Toho kluka, který dobil svět showbyznysu. Toho kluka co se změnil. Už to není ten uťáplí kluk s hairflipem, nýbrž vyspělí muž, který má svou hlavu a dokáže si prosadit svůj názor. Uznávala ho za to. Uznávala ho za všechno. Možná je to díky němu, že Ann to tu nevzdává a věří v to, že on přijede, že ho uvidí, nebo nedej bože s ním bude mít fotku to tu úplně neskončila.Je několik holek s podobným příběhem jako má Ann. Kdyby jí někdo řekl co se jí stane asi by se mu vysmála za jeho neuvěřitelnou fantazii.Zpráva o tom, že Justin přijede do Česka doslova proletěla celý svět. Ann byla tak šťastná, že ho bude moct konečně vidět naživo, byla ale zároveň nešťastná, že ji nikdy neuvidí jako něco víc než jen upištěnou fanynku, která touží být One less lonely girl. S kapucí na hlavě a s rukami v kapsách se procházela zapadlými uličkami Prahy. Prohlížela se své ušmudlané bíle conversky. Pak jen ucítila jak do ní někdo prudce narazil.
"Co děláš ty kreténe?!" Vyjela na něho a pak zvedla svou hlavu. Stál tam se slunečními brýlemi a zmateným výrazem.
"What?" Ozval se po chvíli ticha.
"Ehm I'm sorry… You're Justin?" Zadrhl se jí hlas. Nemohla dýchat. Stál před ní. Její imaginární 'kluk' stál před ní a jeho zmatený výraz nahradil pobavený výraz.
"You're Belieber?" Zeptal se a ukázal na její tričko s hlavou Justina. Jí do lící stoupla červeň a němě kývla. "It's so sweet!" Ann se široce usmála. I Ann se po chvíli rozmluvila. Povídali si o maličkostech a pak se stalo něco co nečekala. Justin se k ní pomalu naklonil a lehce se otřel o její rty.
"I'm sorry I don'T know.." nenechala ho to doříct a už zase tiskla její rty na jeho. On se tam pomalu snažil dostat i jazyky, tak mu vyhověla a pootevřela mu pusu. Vedli válku jazyků a pak se Justin odrthl.
"Come on!" Vzal ji za ruku a někam jí táhl. Dostali se k hotelu ve kterém byl Justin ubytovaný. Zavolali si výtah a Justin byl hodně netrpělivý. Hned jak přijel rychle ji zatáhl dovnitř a klikl na patro, kde měl pokoj. Po chvíli dojeli na horu a Justin už v chodbě začal pokračovat v tom co začali v záhadné uličce. Ann ucítila jak její problémy z ničemnic odpadly a užívala si Justinovi polibky. Když odemkl pokoj hodil ji nepostel a sundával ji triko.
"And Selena?" Přerušila tuhle chvíli Ann.
"Pssst." Dal ji před pusu prst a dělal ji malé flíčky na krku. Rozepl ji podprsenku a hladil ji na prsou. Potom pomalu zajel i do spodní část spodního prádla a začal ji tam dráždit. Dalo by se říct, že byla docela hlasitá.
Dál už to nevydržel sundal ji kalhotky a sobě boxerky položil ji na postel a vnikl do ní. Panna už nebyla. Měla kluka a ten se vsadil s klukama, že ji toho zbaví a vyhrál, bohužel.
Justin do ní jemně přirážel. Chtěl být opatrný, ale když v jejích očích viděl, že může přidat na tempu rozpohyboval se a hotel plnily dva hlasy, které hlasitě sténali slastí, kterou si vzájemně dopřávali. Když oba dosáhli svého vyvrcholení Justin se z ní svalil vedle ní. Teď oba koukali do stropu.
"I love ya and budu mlčet." (anglicky!:D) řekla Ann a začala hledat svoje oblečení, které bylo rozházené po pokoji.
"I love ya too!" Usmál se a když byla oblečená dala mu pusu na nos. Na noční stolek mu dala papírek s číslem.
"Až budeš znova v Česku tak se ozvy." Mrkla na něj a pomalu zavírala dveře hotelového pokoje. Věděla, že na ní zapomene, ale i tak nelitovala téhle jednorázovky s Justinem, vždyť komu se poštěstí být mu tak blízko, tak jako dnes Ann?!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 AnnJay° AnnJay° | Web | 28. dubna 2012 v 11:39 | Reagovat

Ohhhhhhhhhhhhh!:DDDD Díky:D:) nechceš to nějak pokračovat?:DD:PP

2 Ter. Ter. | Web | 28. září 2012 v 17:35 | Reagovat

Uuuh! :D Jakože skvělá povídka! :D :)
Dostala mě ta věta: "I love ya and budu mlčet."..:'D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama