Moments 2.část

29. dubna 2012 v 22:30 | Miky |  Moments
Tohle na blogu nebylo!
Z pohledu Michell
Ann měla opravdu hezký byt v Londýně, dozvěděla jsem se, že se nějakou šťastnou náhodou stala asistentkou známého fotografa. Celý večer nás přesvědčovala, ať se nastěhujem do Londýna. Usnula jsem, když Ann zapnula televizi. Probudila jsem se na šustění z kuchyně.


Debbie seděla na barové stoličce u pultu a chroupala nějaké lupínky. Zamumlala něco jako dobré ráno a kývla listu papíru na stole.
Šla jsem do práce, chovejte se tu jako doma. Deb lednice je plná. Radši se nikam sami nevydávejte. Nebudu vás pak hledat po celém Londýně.
Ann <3
PS:Nelekněte se sousedů :D ;)
Co to má znamenat, "nelekněte se sousedů" zajímalo by mě co je na nich tak strašidelnýho. Otevřela jsem ledničku. Mmm… jahody. Umyla jsem si je. Do hrnečku jsem si nalila mlíko a snídaně je hotová. Debbie mi chtěla jednu šlohnout, ale já jí přes ty ruce pleskla.
"Moje jahody." Vyplázla jsem na ní jazyk, jako malé dítě. Věnovala mi pohled naštvaného pětiletého dítěte.
Po snídani jsem se šla převléknout, ale nejdřív jsem musela najít kufr. Byl v jedné místnosti s velkou postelí, kde byli známky toho, že tam spala Debbie. Oblékla jsem si tílko s americkou vlajkou, tmavě modré legíny, bílé conversky, nějaký doplňky a wayfarer brýle. Šla jsem zpátky do obyváku.
"Tak co budeme dělat?" zeptala jsem se Debbie, dlouho se mi nic neozývalo, tak jsem si přestala zavazovat tkaničku a našla jsem pohledem Debbie. Ta usnula a na kolenách měla misku s cereáliemi a mlíkem. Tak ta nebude dneska dělat nic. Chtěla jsem jí tu misku vzít, ale musela jsem opatrně. Měla jsem pocit jako by na mě zavrčela, když jsem ji jí brala. Ještě jsem jí přikryla dekou. Mezitím jsem se rozhodla. Půjdu si prohlídnout okolí, kde bydlí Ann. Sice nás upozorňovala ať radši nic sami nepodnikáme, ale maličkej kousínek mě nezabije. Načmárala jsem vzkaz na kus papíru a mohla vyrazit. Procházka to nebyla dlouhá, radši jsem nikam moc daleko nezacházela. To by nedopadlo dobře. Vracela jsem k bytu Ann a na zídce jsem uviděla sedět kočku. Vždycky jsem měla slabost pro kočky a tamta byla tak nádherně bílá.
"Čičí čičiči." Pomalu jsem se k ní blížila, ani jsem si nevšimla, že z druhé strany zdi se k ní blíží taky nějaký kluk a vydává ty samé zvuky jako já. Natáhla jsem ruku, ale místo teplého kožíšku jsem se dotkla něčí ruky. Uskočila jsem a měřila si ho pohledem.
"Omg." Nic jiného ze mě nevyšlo. Dívala jsem se na Harryho Stylese a on se díval na mě.
"Ahoj." Usmál se na mě.
Dál jsem tam jen tak stála a dívala se na ty jeho roztomilé dolíčky na tváři. Konečně jsem se vzpamatovala.
"Wau. To bylo asi tak jediné, co ze mě vyšlo.
"Klid, jsem normální člověk jako všichni ostatní." Měla jsem blízko k nervovému zhroucení, on na mě mluví! Konečně mi mozek začal fungovat zase normálně a já se snažila vzpomenout na hodiny v anglické škole.
"To je pravda, ale jsi taky zpěvák, kterého znají lidi po celém světě."
"Takže tu jde o slávu?"
"Ne, to ne prostě máš úžasnej hlas a talent, no to je jedno prostě…. Dáš mi podpis pro kamarádku prosím?" snažila jsem se nahodit pohled psích očí.
"Jasně, ale jaksi nemám papír ani tužku." Omluvně se na mě usmál, ale já na to byla připravená. V kabelce jsem nějakou tu tužku vždycky měla a zápisník taky.
"Tady." Podala jsem mu ho.
"A jak se jmenuje?" Debbie.
"Ták tady to je, ty nechceš?"
"To je dobrý nechci otravovat, ale kdyby se Deb dozvěděla, že jsem s tebou mluvila a neřekla si o podpis pro ní asi by mě zabila. Takže děkuju, ahoj."
Šla jsem po schodech, které vedli ke dveřím.
"Ty bydlíš tady?"
"Proč?"
"Jen že tady bydlí Ann, nebo se už odstěhovala?" Při slově Ann se tak zasněně podíval a já hned věděla kudy vítr vaje.
"Ann je moje kamarádka a pozvala mě s Debbie na měsíc k sobě."
"Aha, tak jí pozdravuj. Měj se."
"Ty taky." Panebože právě jsem se bavila s Harrym Stylesem. Hu hu hu to nerozdejchám a Ann mi bude co vysvětlovat. Teď už ale chápu, to "nelekejte se sousedu". Když jsem zacházela, uviděla jsem z vedlejšího domu ještě další čtyry postavy nastupující do auta.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AnnJay° AnnJay° | 30. dubna 2012 v 15:57 | Reagovat

dál?:D

2 AAA AAA | 2. května 2012 v 15:48 | Reagovat

celkom riadne das dalej?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama