Stay Strong 3.část

28. dubna 2012 v 23:11 | Dizzie |  Stay Strong
Trošku dýl, ale je to tu! Zítra přidím pokračko! PS. Tohle na blogu nebylo!
Oddělovač by: S-A*
Alex, kvůli tetování, které jí z nějakého důvodu hrozně pálilo, nemohla spát a tak byla vzhůru už v půl osmé. Chvíli se ještě převalovala v posteli, ale po chvíli to vzdala a vydala se do kuchyně pro něco k jídlu. Jen v tričku a v kraťasech na spaní se vydala do kuchyně.Domem se rozléhalo ticho, a tak si myslela, že všichni spí, ale když se přiřítila do kuchyně překvapila ji udivená tvářička plná jídla ve tvářích.


"Andy?" Zeptal se s plnou pusou Niall.
"E-e špatně. Alex." Usmála se a vzala si misku, do které nasypala čokoládové lupínky a zalila je mlékem.
"Páni jste si tak podobné." Alex seděla vedle Niall, a když promluvil poprskal ji jahodovým jogurtem.
"Jo to jsme, ale…No to nic co tu vůbec děláš tak brzy?"
"Paul nám řekl, že vás máme zase hlídat a dát pozor na to aby jste se učili." Ukázal svoje téměř 'neviditelná' rovnátka. Alex protočila panenkami.
"A kde jsou ostatní?" Niall pokrčil rameny a dál se věnoval jogurtu. Alex se raději zvedla a odešla do svého pokoje. Rozhodla se, že se půjde osprchovat, protože z té noci převalování se nevyspala a potřebovala, aby ji něco probralo. Pomalu zavřela dveře od pokoje a potichu se vydala do koupelny.
Pustila na sebe nejdříve takovou studenější vodu, a pak na chvíli teplou, a pak zase studenou. Takhle to chvíli střídala a užívala si kapky vody, které ji stékali po jejím těle. Namydlila se jahodovým mýdlem a do vlasů si dala mátový šampón. Když si pořádně spláchla z hlavy zbytky šampónu zabalila se do bílého ručníku a stoupla si před zrcadlo. Chvíli se jen tak prohlížela a ksichtila se. Potom si odhrnula vlasy, které ji překážely ve výhledu na její nové tetování. Zhrozila se. Tetování bylo divně červené a nateklé. Rychle začala hledat nějakou mastičku nebo něco. V první skříňce našla mast, ale bála se aby se jí to ještě nezhoršilo. Ale jelikož pálení a svědění neustávalo rozhodla se k možná i závažnému kroku. Namazalo si bolavé místo tou záhadnou mastí. Trochu to zaštípalo a pak už nic necítila. Vlasy jí už úplně uschly, a tak se stačilo přemístit z koupelny do pokoje. Bohužel jenom v ručníku.. Prudce otevře dveře od pokoje a už si chce sundat ručník, když v tom si někdo odkašlá. Prudce se otočí a vidí Harryho jak si podpírá hlavu na její posteli.
"Potřebuješ něco?" Zavrčí a pro jistotu si chytne ručník, aby se nestala nehoda a nespadl.
"Jen jsem se přišel podívat co děláš." Nevině se usmál a ona na něj hodila ironický úšklebek.
"Teď bych se ráda oblékla." Chytla ho za ruku a odvedla za dveře. 'Cestou' ji několikrát sjel od hlavy k patě.. Zabouchla za ním dveře a přemístila se ke skříni.

Andy se vzbudila o hodně déle než Alex, ale než vyšla z pokoje převlékla se a chtěla se i umýt a nalíčit, ale slyšela, že v koupelně někdo je, tak se šla podívat dolů. Na gauči seděli všichni kluci kromě Nialla, který jak se dozvěděla seděl v kuchyni.
"Ahoj Nialle." Usmála se a udělala si stejnou snídani jako Alex.
"Ty jsi tu dneska ještě nebyla že?" Zkoumavě se na ní podíval a ona jen pobaveně zakroutila hlavou a on se usmál do širokého úsměvu.
"Né to musela být moje sestra." Usmála se na papajícího blonďáčka a otevřela ledničku. Niall se všiml, že se sestrou mají hodně podobná gesta. A pak ho napadla otázka, která ho trápila asi, asi od doby co o tom četl článek.
"Hele a máte se sestrou svoji vlastní řeč?" Zeptal se a Andy se začala smát.
"Booože, kde jsi na to přiešel?"
"No četl jsem to a .." Zrudl.
"No, ale je pravda, že nějaké dvojčata je mají. Ale my ne!" Usmála se a zakousla se do svého rohlíku.

Když Alex přišla dolů umytá a oblečená všichno na ní zírali.
"No co je? Chci se jít projít." Usmála se a když si nazouvala boty přišel tam Liam.
"Tako to ne sama nikam nepůjdeš. Někdo půjde s tebou. Hlásí se někdo dobrovolně?" Rozkřikl se na celý dům a Harryho ruka vylítla vzhůru..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sarah sarah | 29. dubna 2012 v 16:30 | Reagovat

super das este jednu?

2 cheap bridesmaid dresses cheap bridesmaid dresses | E-mail | Web | 18. ledna 2013 v 12:21 | Reagovat

Howdy, thats an excellent checklist of tips. Picked up a tip or two from itthanx.
http://www.movedress.com/cocktail-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama