Stay Strong-úvod

27. dubna 2012 v 17:40 | Dizzie |  Stay Strong
Alex a Andy jsou dvojčata. Se svou matkou žijí v San Franciscu.

Na povrchu jsou možná stejná, ale uvnitř je každá jiná. Je jím 17 a Alex je o 5 minut starší. Obě mají dlouhé hnědé vlasy, karamelové oči, husté řasy, rovné zuby. No Alex si musela k rovným zubům pomoct. Teprve před týdnem jí rovnátka sundali dolů a první co udělala bylo, že snědla balík žvýkaček. Vždyť je měla dva roky. Jejich matka pracuje jako režisérka, a tak často cestuje..
Alex je drzá, urážlivá a někomu se jeví jako namyšlená. Když obě provedou nějaký průser, hned se ví čí to byl nápad. Její. Alex, když to zní neuvěřitelně, díky tomuhle chování a kluky nemá nouzi. Ona, ale o kluky nestojí a tak všechny hned odpálkuje. U většiny kluků to vyvolá to, že ji ještě víc chce. Jenže ona nikdy nepovolí. A to jenom kvůli jednomu klukovi, který ji zlomil srdce, když ji bylo šestnáct. Fredy Temp - kluk z plaveckého týmu. Žádná holka mu neodolala. Měl pronikavé modré oči a blonďaté vlasy rozházené do všech stran, a proto když Ale pozval na rande nedalo se to odmítnout. No netrvalo dlouho a začali spolu chodit. Jejich vztah byl někdo nazval dokonalým, a když Fredy se s ní chtěl milovat, tak trochu váhala. Ale nakonec mu dala to co chtěl. Ale druhý den ji začal ignorovat. Nezvedal ji telefon, ve škole se jí vyhýbal, a když ho viděla jak se olizuje s Alysou Dertrovou zlomilo jí to srdce. Několik dní nedokázala vyjít z pokoje. Měla štěstí, že její matka byla zrovna v Itálii. Nechodila do školy. Jedinou podporou ji byla nejlepší kamarádka Sam a její nejlepší kamarád Ryan. Někdy ji pomohla i Andy..
Andy je inteligentní dívka se smyslem pro humor. Miluje tanec a hraje na kytaru. Je hodně přátelská a rozdává úsměvy na všechny strany. Není tak realisticky založená jako její sestra, ale vždycky podlehne jejím střeštěným nápadům. Má nejlepší kamarádku Rosie, která ji vždycky podrží a poradí. No Andy má kluka. Jmenuje se Patrick Rohnson. Hraje fotbal, má hnědé oči a hnědé vlasy, které každé ráno geluje. Jsou spolu už skoro rok, ale jsou spolu šťastní jako na začátku. Andy je ve třídě hodně oblíbená, ale to neznamená, že nemá své nepřátelé. Její největší nepřítel je Clair Wertherová. Namyšlená blondýna s modrými oči, objemným hrudníkem a tuny make-upem na obličeji. Alex se s ní jednou poprala a to jenom proto že její sestře řekla, že je to jen její laciná kopie. Jo Alex je 'trochu' výbušná…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama