Tell me a lie 1.část

27. dubna 2012 v 19:23 | Dizzie |  Jednodílné/Dvojdílné

Jmenuji se Cassandra Gannová, ale všichni mi říkají Cassie. Je mi 18 let. Pracuji u jednoho mödního návrháře. Mám dlouhé hnědé vlasy, ktžeré dopl'nují čokoládové oči. Miluji One direction! Jsem do nich blázen..Nejvíce mě vzhledově a podle faktů na internetu co jsem přečetla zaujal asi Zayn. Připadá mi tak..o já nevím, prostě je mi z nich asi nejsympatičtější. A proto, když jsem se dozvěděla, že jim budeme navrhovat oblečení na jejich tour po Evropě, skákala jsem a vřískala jsem štěstím. Paul (můj nadřízený) mi, alůe zákázal jakkoliv povykovat, a tak jksem se radši vyřádila doma den předtím. Nechci o tuhle práci přijít a už vůbec nechci přijít o práci s One direction...!
Když nastal den D byla jsem nervözní a vstala jsem hodinu dřív než normálně. Sice se mi nechtělo, ale nakonec jsem se přinutila vstát aspo'n o tu půlhodinu. Odplížila jsem se do koupelny udělat ze sebe člověka. Když jsem byla umytá, namalovaná a učesaná přesunula jsem se ke své skříni a začalo to velké dilema. Co si mám k sakru vzít na sebe? Čas utíkal a já pořád stála před skříni a rohodovala se. No a když mi už moc času nezbývalo vzala jsem si modré džíny, tričko s potiskem a mikinu. Do kabelky dala potřebné věci a odešla ze svého bytu.

Zamkla jsem ho a seběhla dolů po schodech až ke svému autu, které parkovalo na parkovišti u domu. Pomalu jsem vyjela z parkoviště a vyrazila do své práce, kde bude probíhat jedenz mých nejlepších týdnů! Byla jsem tak š'tastná..
Když jsem přijela do práce všimla jsem si Paulova auta, které stálo na svém obvyklém místě na kraji u stromu. Zajela jsem vedle něj a pomalu se nadechla. Vystoupila jsem z auta a vyrazila k platovým dveřím, které mě dělili od toho dokonalého dne. Vyšla jsem po schodech nahoru a Paul mě tam už čekal.
"Cassandro! Máš pět minut zpoždění." Paul mi nikdy neřekl jinak než Cassandro..Jako jediný. Moc dobře ví, že mě to štve a taky proto to dělá.
"Cassie. Prosím říkej mi Cassie..No a proč jsem přišla pozdě? No víš, no ona byla ucpaná silnice a tak mi to trochu trvaůlo, ale bylo to jenom pět minut. A navíc tu ještě nejsou." Paul se jen zasmál.
"Zase jsi nevěděla co na sebe, že? Cassandro asi ti nedošlo, že já jezdím stejnou cestou jako ty."
"Fajn..Nevěděla jsem co na sebe." Přiznala jsem se a možná trochu zrudla. Než stačil něco říct otevřeli se dveře a vešel jeden velký muž a za ním pět kluků 'Normální' velikosti. Hned jsem poznala One direction. Paul k nim hned přistoupil.
"Vítejte hosši." Pozdravil je Paul.
"Ahoj." Usmáli se všichni najednou a já začala mi mít strach. Začali se mi potit dlaně, a asi jsem i trochu rudla.
"Jinak tohle je Cassandra." Představil mě Paul.
"Cassie." Opravila jsem Paula a brobodla ho pohledem. Louis se zasmál.
"Já jsem Louis."
"Harry."
"Jsem Zayn."
"Niall."
"Liam těší mě." Se všema jsem si podala ruce a usmála se. Doufala jsem, že si nevšimli mých spocených rukou.
"Tak dáme se do práce?" Zeptal se Paul a všichni kývli.
Nikdo toho moc nenamluvil. Spíš Paul jen něco vykládal. Když začal povídat o mém trapasu před Adele (Omylem jsem její hotové šaty polila kávou zrovna v den kdy měla jít na Britt awards) myselela jsem, že se propadnu. Kluci se tomu smáli a já jsem zrudla.
"Tak to my ji radši k hotovému obkečení nepustíme." Zažertoval Louis a jelikož jsem mu zrovna měřila obvod v pase, štípla jsem ho do žebra.
"Auuuu, ta dívka je agresivní." Řekl pištivým hláskem a já jsem se jen zasmála. Po dvou hodinách oráce nám Paul dovolil jít na oběd.
"Hej Cass nechceš jít s námi?" Zakřičel na mě Zayn, zrovna když jsem nastupovala do svého auta.
"Prosím poj'd já to s nima sám nezvládnu." řekl Liam.
"No tak fajn." Zavřela jsem dveře od auta a zamkla ho. Přešla jsem ke klukům a až oni nastoupili vešla jsem já. Niall hned překřičel všemožné návrhy restaucí, když zakřičel, že o Nandos's jinak vystupuje. Jeho návrh jsem podpořila, protože ikdyž to není zrovna nejzdravější restaurace, je asi moje nejoblíbenější. Kluci jsou vážně fajn. Dozvěděla jsem se, že polovina faktů co jsou na internetě jsou jen om kecy vymyšlené od fanoušků. Skvěle jsem se s nima bavila, ale už jsme museli jít zpátky. Nikomu se moc nechtělo, ale museli jsme.
Po týdnu
S klukama se bezvadně pracovalo, jenže čas konce naší spolupráce se blíží. Dnes je poslední den. Uý jsme skoro končili, když si mě Zayn zavolal stranou, že si chce promluvit.
"Heh ni Cassie...no jak začít." Usmál se a já myslela, že roztaju."No jestli by jsi po našem turné někam nezašla." Přejel si rukou po krku a čekal na moji odpově'd.
"No-no jasně." Usmála jsem se a on taky. Čísla a všechen konatkt jsme na sebe měli, takže všechno bylo okey.
Když jsem odcházela se všema jsem se pořádně objemula. Když jsem objímala Zayna cítila jsem jeho 'mužnou' vůni.
Po měsící (den rande)
Byla jsem tak nervözní. Co když si někoho našel přes jejich tour po Evropě? No kdyby joi tak by to asi zrušil, ale to on neudělal. Byli jsme sice dohodnutí, že pro mě příjde v sedm večer, ale před svou sříní jsem stála už ve čtyři. Nastala stjená otázka jako vždy..Co si k sakru vezmu na sebe?
No po dlouhém přemýšleí jsem si vzala sukni s kytkovaným vzorem a bílé tílko. Přes to obyčejný šedý svetřík. No nesměli chybět boty na podpatku (doufala jsem, že se na nich nezabiju.)
Najednou zazvonil zonek. Když jsem otevřela uviděla jsem Zayna, tak mě silně obejmul. Byla jsem celkem v šoku, ale taky jsem ho silně objala.
Rande bylo dokonalé. Pozval mě na romamticlou večeři, potom jsme byli na London Eye a nakonec mě doprovodil o mého bytu. A začalo trapné ticho.
"no..." začal a asi čekal že já budu pokračovat.
"no..nechceš jít dál?" Nevěřila jsem svým očím.. Pozvala jsem kluka po prvním rande ke mě do bytu to jsem ještě nikdy neudělala.
"Jo jasně moc rád." usmál se a už vklouzl do mého bytu.
Jen tak jsme si seděli na gauči, když v tm mě začal líbat. Nebránila jsem se jen jsem ho dál líbala. No nakonec ani nevím jak jsme se něak přemístili do mé ložnice (btw. stále jsme se líbali). Začal mi sundávat oblečení ale nepřestával mě líbat. Líbal mě na krku. Já mu sundala triko a pak jsme už byli úplně nazí pod peřinou. Po vášnivém sexuálním aktu jsme vyčerpaní lehli vedle sebe a koukali se vzájemně do očí.
"Dobrou krásko." Zašeptal a políbil mě. Asi po pár minutách jsem usla i já.
Po týdnu
Jsme spolu už týden a Zayn to chce oznámit novinářům. Mám trochu strach, jak na to zareagují fanynky, ale snad dobře. Náš vztah je zatím idylický a skvěle si rozumíme. Samozřejmě i s klukama si skvěle rozumím.

Po dvou dnech
Většina fanynek to snesla v pohodě. No od nějakýh jsem na twitteru dostala nějakpu tu zprávu, ale většia mě měla ráda. Najednou se Emily, jedna blonďatá kravka co taky miluje Zayna (!!!!!!), ale vzájměně se nenáviíme, mi začala psát a chce být hrozná kamarádka. Včera jsme spolu byli v Nando's a koho nepotkkáme? Emily! Hned se k nám vetřela a já myslela , že ji na místě zabila. Ó můj božeeee! Začala mě navštěvovat a ptá se jstli je Zayn doma. No nezabili by ste jí?
No jinak čím dál častějc se objevuje Zaynova romantická stránka. On je tak sladký. No, ale to by nebyl můj živor kdyby se něco nezkazilo..
Po týdnů
Na twitteru mi nějaká holka začala nadávat. No když se to dělo každý den blokla jsem ji. Oddechla jsem si, když jsem si pomyslela, že bude konec, ale ne. Začali mi chodit výhružné SMSky od jednoho čísla. Myslela bych si, že to jsou kecy a tak jsem to ignorovala. Když se mě, ale snažilo srazit auto začala jsem pochybovat jestli mám těm SMSkám dále vdorovat. Poslední dobou mám pocit, že mě někdo sleduje. Všechno to co se děje mi osoba slibovala v SMSkách. Když ale přišla SMSka : Rozejdi se s ním ty čubko! Nebo se nedožije rána. Víš čeho jsem schopná..xoxo
Bylo mi do breku. Musím to se Zaynem ukončit, ale já ho vážně miluji. Rozbrečela jsem se a napsala Zaynovi SMS ať příjde ke mě.
Když zazvonil zvonek rychle jsem utřela slzy a otevřela. Zayn tam jentak stál a já ho obejmula. Naposledy.
"Zayne..musíme si promluvit." řekla jsem a snažila se zadržet slzy.
"No dobře o co jde.."
"Já, ty no musíme to ukončit." Koukla jsem se do země. Nedokázala jsem se koukat do jeho dokonalých hnědých a teď určitě i smutných.
"Cože? Proč?"
"Zayna nech to tak dobře? Já asi se necítím na vážný vztah." Nejbolestivější lež jakou jsem kdy řekla. Slzy se už nedali zadržet. Vzlykala jsem.
"A proč si se mnou teda byla? Proč? Proč jsi dopustila, abych se zamiloval?"
"Zayna..prostě už by jsi měl jít."
Chtěl ještě něco říct, ale asi poznal, že to nemá cenu. Odešel. Odešel navždy...
Vidím Zaynovi slzy. Neměj strach už ti nikdy nenapíšu. Můj plán skončil...xoxo
Nenávidím tu děvku co mi píše. Byla jsem tak naštvaná, že jsem můj mobil hodila na zeď. Rozlétl se na moliony kousků..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bára Bára | Web | 9. června 2012 v 15:10 | Reagovat

Krááásný :) Jdu si přečíst druhý díl :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama