Tell me a lie 2.část

27. dubna 2012 v 19:26 | Dizzie |  Jednodílné/Dvojdílné


Po týdnu
V práci jsem si vzala volno a byla doma. Bylo to ze smutku, ale i z toho že jsem pořád zvracela. Když už jsem se trochu sebrala z rozchodu na dno mě dostala zpráva, že Zayn má novou přítelkyni. Ok bylo by to v pohodě nech je štastný. Ale tam přítelkyně je Emily. E-M-I-L-Y!! To mě dostalo. Kašlu na to, že je mi blbě..Jdu do klubu. Opiju se a zapomenu na všechno...V klubu
Skvěle jsem se bavila. Měla jsem asi víc upito. Začala jsem se motat a jediné co jsi pamatuju je jak mě drží Liam..Pak jsem usla.

Ráno
Probudila jsem se v něčí posteli, ale ne v mojí posteli, ani v mojem pokoji. Vážně by mě zajímalo kde jsem protože tuhle
místnost nějak nepoznávám..
Vstala jsem a zamířila si to rovnou do kuchyně. Hned na schodech mi došlo kde jsem. Liam mě musel odvést k nim domů. Tak fajn. Můj plán je následovný. Vykašlu se na kuchyň rychle poděkuju Liamovi a odcházím! Jenže to bych ho musela najít. Když jsem vešla do kuchyně zarazila jsem se. Stál tam Zayn opřený o linku.
"Sakra." řekla jsem si potichu sama pro sebe, když si mě všiml i on.
"Co tady děláš?" Zeptal se naštvaným tónem.
"Já-já no on mě sem odvezl Liam."
"Aha..Cassie musím ti něco říct..já..." nedořekl rychle jsem se otočila a utíkala do nejbližší koupelny. Banebože už zase. Dnes půjdu k doktorovi. Každé ráno to samé. Vstanu pak letím na záchod a pak se osprchuju protože si pozvracím vlasy. Ale tentokrát mi je někdo držel. Zayn.
"Jsi v pohodě?" Zeptal se a já jen kývla.
"Jo už jsem si celkem zvykla."
"Zvykla?" V jeho očích byli otazníky.
"Jo poslední dobou zvracím pořád."
Dál jsme to už neřešili. Rozloučila jsem se s nima. Bylo pro mě těžké to že když jsme odcházela přišla tam Emily. Hned strčila Zaynovi jazyk do krku a všichni protočili panenky. Až na mě, mě se do očí nahrnuli slyzy. Rychle jsem odešla. Celou cestu jsem běžela a zastavila se až před mým bytem. Ruce se mi klepali a já si myslela, že se ani netrefím do zámku.

Po 2 týdnech
Byla jsem u doktora a ten mi řekl, že jsem těhotná. Nevěděla jsem či být štastná nebo smutná. Vzala jsem to štastně. Na malé jsem se těšila. Sice mě bolelo, když jsem Zayna viděla v televizy a tak, ale moje maličká mi pomáhala..

Po dvou měsících
Byla jsem jedna velká koule. Kam jsem přišla tam jsem všechno snědla. No a když mě postihla chuť na kuře rozhodla jsem se jít do Nando's. Nebylo tam moc lidí, takže jsem si objednala a sedla ke stolu. Pochutnávala jsem si na kuřeti a hranolkách, když v tom mi někdo poklepal na rameno. Když jsem se otočila viděla jsem vysmátou tvář Nialla a vedle něho Liama.
"Cass co tu děláš?" Zeptal se Liam. Asi si nevšimli mého břicha, no snažila jsem se ho zakrýt.
"Že by jím?"
"Postav se ať si tě můžeme pořádně prohlédnout." Poprosil Niall. No chvíli jsem se zdráhala. Nakonec jsem se postavila. Koukali na mě s otevřenou pusou.
"T-to je Zayna?" První se vzpamatoval Liam.
"Ano." koukla jsem na své bříško a pohladila ho.
"Páááni." Reagoval Niall a jeho ruku položil na můj 'pupek'.
"No kluci ráda jsem vás viděla ale už budu muset jít. Mějte se." usmála jsem se a objala je. No šlo to těžko, ale co už.
"Ahoj." řekli sborově.

Doma
Lehla jsem si na pohovku a zapla televizi. Přepínala jsem kanály.
"Nic, nic, nic. Grrr. Mám hlad." řekla jsem si sama pro sebe. No řekla jsem to nahlas, ale stejně to nikdo neslyšel. Zvedla jsem se a zamířila si to k ledničce. Ale než jsem tam došla někdo zazvonil. Jenom jsem si povzdychla a otočila svůj směr.
Otevřela jsem a zůstala stát s otevřenou pusou.
"Ccco tu děláš?"
"Cassie..no wow..mám štěstí že tě kluvi potkali..jinak bych se to nedozvěděl co?"
"Zayne..Máš Emily. My se rozešli pamatuješ?"
"Ale já tě miluju!" Rozbrečela jsem se. Bože já jsem tak citlivá. "A protože tě miluji si zaslouším znát důvot našeho rozchodu."
"Fajn.." Začala jsem mu vyprávět o všem. O pronásledování, o autě, o SMSkách...
"Proč jsi mi to neřekla, mohli jsme něco vymyslet a teď být spolu."
"Já měla strach..Tak tě prosím odpuť nechci po tobě aby jsme byli pár..Zůstan s Emily, ani po tobě nechci alimenty nic. Chci jen abysme byli apoň přátelé."
"Ale já nechci být jen tvůj přítel. S Emily jsem to ukončil už před měsícem. Měla být jen náplast na tebe, ale to se nedalo. A teď já budu táta!!" Byl štastný. Tak štastný, políbil mě. Konečně jsem zase cítila jeho rty na mojich..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bára Bára | Web | 9. června 2012 v 15:13 | Reagovat

No prostě..boží! Ty tak nádherně píšeš :) To mě dostalo jak jí potkali v Nando's :D

2 Pavlůša Pavlůša | E-mail | Web | 22. srpna 2012 v 20:22 | Reagovat

super :))

3 silver bridesmaid dresses silver bridesmaid dresses | E-mail | Web | 18. ledna 2013 v 11:57 | Reagovat

thanks bro. you did a a great work, i was trying to learn php, but stuck on the while loop. you video is awesome.
http://www.movedress.com/wedding-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama