Wordless Outgoing Without Smile 2.část

27. dubna 2012 v 16:30 |  Wordless Outgoing Without Smile
Když se Sar ráno probudila její matka v pokoji nebyla. Pomalu si sedla na na postel a promnula si oči. Když zaostřila, že matka je pryč vydala se hledat, alespoň nějaký vzkaz, který by ji zanechala. Prošla pokoj, ale žádný vzkaz nenašla. Po chvíli ji zazvonil mobil. Smska od matky.

Šla jsem hledat náš nový domov. Příjdu asi až po večeři. Máma
Sarah si vzdychla. Odešla so koupelny se trochu upravit a pak vyrazila dolů na snídani. Vzala si cornflaky s mlékem a sedla si k volnému stolu. Dole bylo ticho a klid. Všichni pokojně jedli a tiše si povídali. Jen Sarah si hrála s mobilem zatímco jedla. Ticho v jídelně narušila parta pěti kluků, kteří se řítili dolů s hlasitým smíchem. Sar jen prokroutila oči a pokračovala v Smskování s Jess. Pomalu usrkávala horký čaj a vychutnávala si tu sladkou vůni malin. Když dosnídala rozhodla se projít se po Londýně. Po jejím novém domově.
Do pokoje vyjela pomalým výtahem. Zrovna, když vystupovala někdo do ní vrazil.
Byl to nějaký blonďatý kluk.
"Oh promiň. Jsi v pohodě?" Zeptal se jí starostlivě.
"Jo vždyť si do mě jenom vrazil. Všechno v pohodě." řekla Sarah a vydala se do svého pokoje. Ale ten kluk ji zastavil.
"Mimochodem, já jsem Niall." Napřáhl k ní ruku a ona jen kývla.
"Já jsem Sarah." Neměla chuť se někoho dotýkat. Když mu ruku dlouho nepodávala Niall ji s divným pociten stáhl.
"Bydlíš tady na patře?" Zeptal se Sar a upřímně jí už lezl na nervy.
"Uhm jo." odvrkla a už bez otočky odešla do pokoje. Niall se divně zatvářil a odešel do svého pokoje, který je společný s kluky.
Sarah si jen vzala kabelku, dala do ní mobil, pěněženku a odešla z pokoje. Až teď ji blesklo, že Niall je jeden z těch pěti kluků.
Jen tak se procházela po Londýně se zmrzlinou v ruce, ale pak došla do parku a sedla si na lavičku. Zajímalo jí co dělá její otec, ale nemohla mu zavolat. Zavolá mu až od matky zjistí proč je tady. Proč je v Londýně. Seděla na lavičce a prohlížela si fotky co měla se svými přáteli. Chtělo se jí plakat, když si uvědomila, že tady zná vlastně jen toho otravného Nialla. Ale určitě až půjde v pondělí do školy potká někoho další. Teda v to aspoň doufala. Jenže si také uvědomuje, že s její povahou to nepůjde dobře. Rozhodla se pomalu vyrazit do hotelu. Kopala do kamínků, které ji přišli pod nohy a v uších ji hrála hudba. Pomalu se dostávala k hotelu a věděla, že na pokoji budu sama. Dostala bláznivý nápad. Staví se za Niallem-připadal ji milý, ale i otravný. Ale Sarah, když se nudí udělá cokoliv.
Přesně jak si mysela matka tam nebyla.. Sar se převlékla a koukla se na chodbu. Věděla jen, že pokoj mají ve stejném patře a to bylo všechno. Ale pak uslyšela stejný smích jako ráno. Přibližoval se blíž a blíž a tak Sarah rychle vrátila do pokoje a zavřela dveře. Ale poslouchala za dveřmi. Bylo to divné, protože tam zničeho nic bylo ticho. Ale ona si byla jistá, že je slyšela jít nahoru. Chtěla nakouknout zpátky na chodbu, ale co když si z ní dělají srandu. Sedla si ke dveřím a uslyšela jak tam někdo šeptá. BYl to neznámí hlas, ale pak aslechla Niallův tichý smích. Byla naštvaná a odešla od dveří. Chtěla tam vběhnout, je výbušné povahy, její matka tvrdí, že to má po otci, ale jí je jasné, že je to po matce nebo od obou. Naštěstí se udržela a zůstala v pokoji. Chtěla něco íct tomu blonďákovi! Ale udržela se. Možná to dělá Londýn, prtože kdyby byla v Paříži třásl by se celý hotel. Snaižila se uklidnit hudbou a tak si zapla hudbu v mobilu na reprák. Kluci si hned uvědomili, že tam je dívka a že jim nekecal. Tohle mohla poslouchat jenom holka. Divili se když neslyšeli žádnou jejich písničku, ale co už. Niall říkal i to, že je hezká, ale to asi jen tak nezjistí, když je pořád v pokoji a oni tu nemůžou strašit věčně.
Sarah se zabavovala čtením časopisů, prouzdáním po netu a pak se rozhodla, že půjde do sprchy. Věděla, že ti kluci ji tam pořád špehujou nebo co tam dělají.
Zrovna, když se Sar sprchovala kluci se odvážili zaklepat. Sarah si, ale myslela, že se jí to jen zdálo a dále pokračovala v splachování šampónu. Když se to zopakovalo uvědomila si, že se jí to nezdá a rychle se zabalila do ručníku. Doufala, aby to byla jen pokojová služba a ne pět kluků. Spletla se. Před ní stáli čtyři kluci a jeden klečel. Divně se zatvářila na klečícího kluka v pruhovaném triku dokud se nezvedl ze země.
"Potřebujete něco?" Zeptala se klidně, ikdyž jí štvalo že ji vyrušili ve sprchování a musím před nimi stát v ručníku a mokrými vlasy na ramenech.
"No my-No my.." Začal kluk s dokonalými hnědými oči.
"My jsme se chtěli zeptat kolik je hodin." Vyhrkl nakonec Niall. Sar zvedla obočí a donesla si mobil. Kluci si začali klepat na hlavu. "Co tě to napdadlo za kravinu?" řekl neznámí hlas, který neznala. "Aspoň něco." Radši se vrátila nebo by Nialla ukamanovali.
"Je půl šesté." řekla a chtěla zavřít dveře, ale něčí ruka ji v tom zabránila.
"Nechceš jít s náma dolů na večeři?" Zeptal se kudrnatý kluk. Sarah se chvíli rozmýšlela.
"Když se mi představíte..Tak možná." Plácla první kravinu, která ji napadla.
Kudrnatý kluk se zase ujal slova. "Já jsem Harry, ten v pruhovaném triku je Louis, támhlo to je Liam a za ním stojí Zayn. Niall znáš."
"Těšíme já jsem Sarah."
"My víme Niall..." Nedopověděl to jelikož ho Niall drkl a přiblbě se usmál.
"Půjdeš s námi teda na večeři?" Zeptal se Liam. Sar si uvědomila, že kdyby nešla na tu večeři nejspíš by se unudila sama na pokoji. A tak kývla.
"Dobře za deset minut přijďte." Zavřela dveře a šla se připravit.
"Wow je fakt pěkná." řekl Harry, když vstoupili do jejich pokoje.
"Aww Harry..Ale jí není třicet!" Pošťouchl ho Louis a začal se smát. Všichni se smáli kromě Harryho.
"Hahaha hrozně vtipné."
Začali se připravovat. Stihl to za osm minut. Šli na ní počkat před pokoj.
Sar byla hotová hned. Když slyšela jak klepají otevřela s úsměvem. Šli pomalu dolů a povídali si o Sar. Proč je tu, odkud je a takovéhle přiblbé otázky. Divili se, když jim řekla, že neví proč se přistěhovala, ale neřešili to. Poznali na ní i to, že je to uzavřená osoba, ale jim se už otevírá. Sedli si k velkému stolu a Sar se nestačila divit kolik toho Niall dokáže sníst. Bylo půj osmé. V devět měla přijít máma, takže měla ještě čas. Musela uznat, že s kluky se níramně bavila.
"Už budu muset jít na pokoj." řekla Sarah a pomalu se zvedla ze židle.
"Ach to je škoda. Nechceš jít třeba ještě k nám?" Zeptal se Zayn.
"Třeba jindy, ale musím být v pokoji, když příjde máma..Takže se mějte. Kdyžtak se uvidíme zítra." zamávala a pomalým tempem se vydala k výtahu.
Její matka dlouho nešla a usnula..Zítra měl přijít "zlomový" den...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama