Wordless Outgoing Without Smile 4.část

27. dubna 2012 v 16:41 |  Wordless Outgoing Without Smile
"Co tady děláš?" Zeptala se Sarah osoby sedící na posteli.
"Já-já no bylo otevřeno a chtěl jsem tě pozvat na snídani." Nemohla si vzpomenout na jeho jméno a bylo jí to docela trapné se zeptat. Nevěděla jestli souhlasit a nebo jít sama, ale hodil by se někdo kdo by ji provedl po Londýně. Přemýšlela jsem a nevěděla jak se rozhodnout.
"No jasně budu moc ráda.." Usmála jsem se na kudrnatého chlapce a on radostě kývl.
"Dobře, tak se připrav zachvíli pro tebe příjdu.." řekl a zmizel ve dveřích. Jen si vydýchla a přesunula se k tašce. Vybrala jsi obyčejné džíny, tílko a mikinu. Namalovala se podle plná..Přeci kvůli klukovi nebude měnit svoje plány. Byla hotová za deset minut a Harry tu ještě nebyl tak si zapla počítač a přihlásila se na facebook. Asi pět minut po tom co sjížděla novinky někdo zaklepal na dveře. Pomalu jsem se odploužila, abych otevřela. Věděla jsem kdo tam bude..

"Ahooj." Usmála se a otočila se, aby zavřela dveře. V tom si vzpoměla na jeho jméno. Harry! V hlav si ho několikrát zopakovala.
"Sluší ti to." Usmál se a pobídl ji k výtahu. Mezi nimi nastalo ticho. Možná to bylo tím, že si neměli co říct a nebo tím, že si to šetřili až výjdou z budovy. Sarah se bála promluvit první..Její stydlivá povaha ji to zakazovala.
"Tak jak se ti líbí v Londýně?" snažil se Harry prolomit ledy, když ji vedl do jeho oblíbené restaurace v centru Londýna.
"No..Zatím jsem neměla možnost to tu poznat, takže si dnes asi udělám malý výlet.." Usmála se a prohlédla si své bíle tenisky.
"A nechtěla bys, abych tě provedl po městě?" Zeptal se jí a ona s úsměvem přikývla.
Pomalu šli vedle sebe, občas něco prohodil jen tak mezi řečí. Sarah měla hlad a moc se jí mluvit nechtělo. U Harryho to asi bylo opačně. Pusa se mu nezavřela a stále vyprávěl různé history, u kterých se jednoduše nedalo nesmát.
Když přišli do "restaurace" posadili se do zadního boxu a čekali až k nim někdo příjde. Nečekali dlouho a přišla k nim vysoká blondýna, s výstřihem až ke kolenům..Sar nenáviděla takové dívky. Holky,které si myslí, že díky lacinému vzhledu získají všechno..Skvělou práci, kluka a bezvadně kamarádky s podobným zaměřením. Opak je pravdou..tím že se vybodnou na školu získají práci v nějaké zapadlé rastauraci, kluci je budou brát jenom pro to jedno a kamarádky hned jak najednou lepší jí daj Ádiós..
Nedalo si nevšimnout jak se Amber (Díky bohu za jmenovky) snaží upoutat Harryho oči. Snaží se předklánět, naklánět a ohýbat se. Možná si ani nevšimla, že naproti němu sedí Sar.
"Víte slečno ehm Amber rádi bychom si objednali." Harrymu to asi taky lezlo krkem a tak konečně promluvil.
"Oh samozřejmě co to bude?" Měla neuvěřitelně pronikavý hlas, ale nebyl to hlas, který byste chtěli slyšet znovu, nýbrž hlas, kterého se rádi zbavíte. Harry jí nadiktoval jeho a Sařinu objednávku. Amber si možná poprvé všimla, že je tam i nižší brunetka. Zamračila se na ní a odběhla pryč od jejich stolu. Ovšem hned se vrátila a v ruce držela mobil. Sarah nenápadně protočila panenkami.
"Ty jsi Harry Styles, že? Můžu se s tebou vyfotit?" Zeptala se.
"No jsem no..klidně." Sarah to asi nějak nedocházelo. Jaktože ho zná servírka? A proč se s ním chce vyfotit? Jenom zvedla obočí a když Amber odešla Harry se jen uculil.
"Harry? Proč se s tebou chtěla ta holka vyfotit?" Zeptala se se stále zvednutým obočím.
"Heh ty to nevíš?" Sarah nepochopila jeho přiblblý úsměv a tak se musela zeptat znovu.
"Co nevím?"
"Ty to jako fakt nevíš?" Jeho úsměv se změnil smích. Kdyby Sarah nechtěla vědět o co jde okamžitě by se zvedla a odešla.
"Banebože už mi konečně řekni o co jde!" Docházela ji trpělivost ,ale pomáhali ji ruce sevřené v pěst.
"Já jsem jeden z One direction." Už se zase jen usmíval.
"Z čeho že?" Její nechápavý výraz ho zase rozesmál.
"Vygoogluj si to..Už nám nesou jídlo." Všimla si jak k nim míří prsatá dívka. Možná ji připadalo, že se jí výstřih protáhl ještě víc dolů než předtím. Neřešila to a věnovala se své trochu opžděné snídani. Snažila se to co nejrychleji sníst, aby mohla zaplatit, odejít a už nikdy nevyjít z pokoje, prtože se právě ztrapnila před někým slyvným.
"Bacha ať ti nezaaskočí. Hltáš skoro jako Niall." Sar se na něj podívala s otazníkami v očích. "On jí pořád a hodně." Zasmál se.
"Aha..no neměj strach." usmála se a dál se věnovala jídlu. Harry, ikdyž nehltal to měl snědené dřáv než Sar. Když konečně
dojedla poslední sousto vytáhla peněženku. Harry na ní jen kouknoul jako "co to děláš? Platím já.." a když přišla Amber dal jí peníze za oba. Sar se mezítím nestačila ani nadechnout. Harry se na Sar zazubil a podal jí ruku aby mohla vstát. Jemně se na něj usmála a chytla se jeho ruky. Trošku se lekla, když se dotka jeho studené dlaně a proto hned jak se postavila ho pustila.
Nevyšel její plán utéct do pokoje, protože Harry, ikdyž něchtěla ji táhnul na opačnou stranu. Stále do ní husčil jak moc je to krásné město a že jí ho prostě musí ukázat, tak kývla. Procházeli se po Londýně a Harry ji ukazoval zajímqvá místa. Někdy přiběhl fanynky a Harry se jim ochotně podepsal a s nějakýma se vyfotil. Sar se mu někdy s něčím svěřila. Asi mu začínala důvěřovat. Najednou se Harry zastavil. Otočil se k ní a chtěl jí políbit, ale..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 cocktail evening dresses cocktail evening dresses | E-mail | Web | 18. ledna 2013 v 10:47 | Reagovat

This is the best post on this topic i have ever read.
http://www.movedress.com/evening-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama