Another World 27.část

9. května 2012 v 17:33 | Dizzie |  Another World"Harry já nemůžu." Odtáhla jsem se od něj a koukala jsem mu přímo do očí.
"Ale no tak. Vidím ti na očích, že jsem ti chyběl." Jemně mě pohladil po líci. Hrozně mi chyběl jeho dotek, a tak jsem ho znava políbila. Tetnokrát se odtáhl on.
"Wow my čekáme dítě!" Rozzářil se mu obličej a dal ruku na moje břicho. Začal na něj šišlat a já se musela začít smát.
"Kdy máš termín?" Zeptal se zničehonic.
"Ehm přesně za měsíc." Usmála jsem se a rukou přejela mo mém bříšku. "Už půjdu." Zvedla jsem se z lavičky.
"Jdu s tebou. Jelikože jsme zase spolu musím vědět, kde bydlíš."
"A kdo řekl, že jsme spolu?" Šťouchla jsem ho a on se zarazil.
"No..ten polibek..no a...my spolu nejsme?"
"Ale jsme hlupáčku. Jenom jsem tě chtěla poškádlit." Cvrnkla jsem mu po nose a usmála. Když jsem stáli před domem Harryho jsem pozvala dovnitř. Jen co jsem mu řekla, že se může jít podívat na dětský pokoj už nebyl se mnou v jedné místnosti. Jelikož mě chytli obvyklé těhotenské chutě. Zvala jsem si zmrzlinu, nutelu a chleba. Všechno jsem cpala do sebe a zrovna, když jsem si přikládala k ústům lžici plnou zmrliny, přiblížil se ke mě Harry a tu lžici si dal do pusy.
"Ještě jednou vezmeš těhotný ženský jídlo a jsem mrtvej!" Ukázala jsem na něj prstem a když jsem viděla jeho výraz musela jsem se začít smát.
"Promiň." Nevině se usmál a dal mi sladkou pusu. "Už budu muset jít, ale zítra příjdu." Dal mi další pusu a odešel. Zůstala jsem doma zase sama a nevěděla co dělat. Šla jsem na počítač, kde se stejně nic nedělo. Nakonec jsem usla a spala bych až do rána, ale někdo začal zvonit..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Wendy Wendy | Web | 9. května 2012 v 18:32 | Reagovat

OK,přidala jsem si tě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama