Another world 28.část

13. května 2012 v 18:56 | Dizzie |  Another WorldTěžce jsem zvedla a protáhla se, promnula si oči a vydala se k dřevěným dveřím, které byli na konci středně dlouhé chodby. Pomalu jsem otevřela dveře a viděla Harryho usměvavou tvář a za ním několik dalších postav.
"Tak tohle má být to překvapení?" Ozvala se nějaká dívka, která se držela za ruku s nějakým blonďatým klukem. Musela to být Ella.
"Nejlepší překvapení všech dob!" Vyhrkl Louis a skočil mi kolem krku.
"Prosím opatrně." Odtáhla jsem se od něj a sundala si ten volný svetr přes který mi nebylo vidět břicho. Všichni vyvalili oči a Harry se jen pokojně usmíval. Viděla jsem Niallův zklamaný pohled a tak jsem mu ho vrátila. Hned sklopil pohled a Ellu pustil.
"Bože jsme tak rádi, že tě vidíme." Usmála se Michel, o které jsem celou dobu neslyšela. Usmála jsem a pozvala je dál. Všichni se rozhlíželi kolem sebe a Niall měl pořád svůj pohled skloněný na dřevěných parketách.
"Dáte si něco k pití? K jídlu?" Zeptala jsem se a koukala se na Nialla, který jen zavrtěl hlavou.
"Vodu!" Ozvali se všichni ostatní kromě Elly ta mě jen pro palovala pohledem. Došla jsem do kuchyně a nalila do skleniček vodu. Když jsem se otočila, tak Niall byl opřený o dveře. Nevěděla jsem co chce a tak jsem tam stála a čekala až promluví. Když se dlouho neozýval vzala jsem tácek a chtěla odejít, ale on mě nepustil do dveří. Koukla jsem se na něj a jeho pohled plný bolesti se mi vpíjel do očí. Chtěla jsem se podívat jinam, ale od jeho modrých očí se nedalo uhnout.
"Potřebuješ něco?" zeptala jsem se, když mi docházela trpělivost.
"Musím ti něco říct.."
"Tak říkej, máš prostor."
"Miluji tě Caitlin. Miluji tě od první chvíle co jsem tě uviděl u Michel na párty. A je mi líto, že si nejsme souzeni." Otočil se a chtěl odejít, ale já jsem udělala něco čeho jsem věděla, že budu litovat. Chytla jsem ho za ruku, otočila ho k sobě a políbila ho. Byl překvapený, ale polibek mi opětoval…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lily<3 Lily<3 | Web | 14. května 2012 v 20:27 | Reagovat

Drsnýýýý:)

2 wedding dresses cheap wedding dresses cheap | E-mail | Web | 18. ledna 2013 v 11:04 | Reagovat

I think this test blog is successful and now you should post new topics and make good post accordingly. I hope this blog will survive long term.
http://www.movedress.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama