Another World 29.část

15. května 2012 v 21:46 | Dizzie |  Another WorldLíbilo se mi to. Bylo to jiné než s Harrym, než s Louisem. Byli v tom city. Moje o jeho. Pomalu jsem se od něj odtáhla.
"Víš je tu ještě jedna věc, kterou ti musím říct." Řekl Niall a koukl se do země. Měla jsem strach co ze sebe dostane. "Jsem zasnoubený s Ellou." Když to řekl zatmělo se mi před očima a pak jsem viděla jen černo.
Probrala jsem u sebe v posteli. Harry mě držel za ruku a všichni stáli kolem postele. Niall se na mě koukal pohledem Prosím odpust mi a tak jsem od něj odvrátila zrak.
"Už je vzhůru tak můžeme jít!" Řekla Ella a hrnula se ke dveřím. Debbie mi zamávala a Michel se rozhodla, že tu zůstane. Chtěl tu zůstat i Harry, ale Michel trvala na tom, že tohle bude dámská noc!
"Caitie co tě trápí?" Zeptala se moje nejlepší kamarádka.
"Když ti to řeknu, slíbíš, že to nikomu neřekneš? Ani Liamovi?" Jen mlčky přikývla a já se dala do vyprávění. Soucitně mě objala a hladila po vlasech.
"Takže kdyby Niall nebyl zasnoubený s Ellou vybereš si jeho?"
"Asi jo.."
"Och zlato, ale uvidíš s Harrym ti bude dobře a navíc spolu čekáte dítě." Usmála se povzbudivě Mich.
"No to je právě problém. Víš jak byla na chatě ta párty, z které si nikdo nic nepamatuje?"
"No.."
"Já jsem se vyspala s Niallem a mám strach, že je to jeho." Řekla jsem s obavami a tvář dala do dlaní. Najednou se za námi ozval zvuk, který vypadal jako když padají klíče. Rychle jsme se otočili a nebyli jsme jediné osoby v místnosti, které byli šokované…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lily<3 Lily<3 | Web | 16. května 2012 v 20:28 | Reagovat

OMG, OMG, OMG, OMG honem další díl :D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama