Moments 4.část

7. května 2012 v 17:01 | Miky |  Moments
Moments #4
Byl to Zayn.
"Pojď" zavedl mě do nějakého pokoje. Hádala jsem, že jeho. Rozhlížela jsem se kolem sebe. Velká postel, skříň, balkón, chlupatý koberec. Počkat vždyť támhleto je balkón u Ann doma.

A mezi nimi bych mohla v pohodě přelízt. Otevřela jsem dveře na balkón. To bude hračka, jako málá jsem furt lezla po stromech. Už jsem měla jednu nohu přehozenou přes zábradlí když..
"Co to vyvádíš?" zařval Zayn. V ruce držel kupku nějakého oblečení možná svého to mě lákalo, ale když jsem si vzpomněla, že bych musela být ještě na té párty mě přesvědčila abych i svojí druhou nohu přehodila přes zábradlí. Zayn se najednou otočil a odešel. No bezva alspoň když se zabiju nebudou při tom žádní svědci.
"Mich co to vyvádíš?" no bezva on zavolal Ann a Debbie. Obě na mě koukali jako na blázna.
"Nevidíte, snažím se dostat k tobě domů Ann."
"A proč nejdeš dveřmi?" nechápala mě Deb.
"Já jsem chtěla, ale nikdo mi nechtěl prozradit, kudy ze z tadytoho blbýho baráku leze a radši mě poslal s tadytim pro oblečení. Viděla jsem únikovou cestu a zbytek už znáte" Zayn asi pochopil a začal se smát, ale teď jsem pro změnu nechápala co je na tom vtipnýho. Zvedla jsem obočí a otočila se radši k druhému balkonu. Byl na dosah ruky. Tak jsem se ho chytla a hbitě se přitáhla. Jedna noha, druhá noha a už jsem byla na 'druhé straně'.
"Kde je ta holka co chce spáchat sebevraždu?" přiběhl udýchaně na balkon Niall.
"Ty sis myslel, že chci spáchat sebevraždu?" zeptala jsem se nevěřícně Zayna.
"Jak jinak jsem měl reagovat na holku která je jednou nohou z balkonu a v očích má strach." Odpověděl mi s uchechtnutím.
"No tak já půjdu zpátky k Harrymu." Otočila se Ann a odešla.
"Tak já se jdu taky zpátky bavit." Přidal se Niall
"Jdu taky." Dodala Debbie a už jich nebylo.
Uvědomila jsem si že se zase klepu, protože venku fouká ledový vítr. Otočila jsem se a chtěla vejít dovnitř. Štěstí že než jsem šla nechala jsem otevřené dveře.
"Počkej, kam jdeš?" zeptal se mě Zayn, který se teď opíral o zábradlí.
"No pořád jsem mokrá a je mi zima, takže se jdu přestrojit." Odpověděla jsem a usmála se.
"A vrátíš se?" zeptal se mě a na tváři měl úsměv. Takovou lehkou otázku mi dá a já na ní nedokážu odpovědět. Němě jsem přikývla.
Zašla jsem do domu a nejdříve zamířila ke sprše. Chlor ze mě byl cítit na kilometry. Pak jsem si oblíkla šedé tepláky, které jsem si sebou vzala na spaní, bílé tílko a na to mikinu a vrátila jsem se na balkon. Zayn tam pořád byl.
"Nečekal jsi moc dlouho?" zeptal jsem se s úsměvem. Jen hodil pohled na popelník a zase zpátkyy na mě. "Aha, takže potřeboval jsi něco?" V Zaynově přitomnosti jsem se cítila zvláštně. To jak se chová, jak vypadá to jak je z něho lehce cítit cigaretový kouř, jeho tělo, hlas všechno to mě vzrušovalo, ale zároveň odpuzovalo. Pořád upravené vlasy jak nějakej náfuka, potetované tělo, které až bude starý bude vypadat divně, to že si ničí zdraví cigaretama.
"Slyšet tvůj hlas." Řekl po chvilce váhání a zse se na mě tak neodolatelně podíval.
"Áha, no tak teď když už si ho slyšel…"
"Ne nechoď. Jsi naše fanynka?"
"Dá se to tak říct, ale nepatřím mezi ty upištěné." Zasmál se, no alspoň že ho umim rozesmát. Vzala jsem si deku, a sedla si na ni, aby mě nestudila zem.
Ptal se na všechno možné mé dětství, školu, mazlíčky, rodinu. Připadala jsem si jako při výslechu, já jsem mu to také někdy opětovala. Už se mi pořádně klížily oči, ale pořád jsme povídali. Zeptala jsem se ho jaké měl pocity, když šel na casting do x-faktoru. No a on mi je začal popisovat, pak začal zpívat někde v půlce jsem odpadla.
Zaynuv pohled:
Byla tak roztomilá, když mi vyprávěla zážitky z dětství a smála se. Ten její smích a ty vlasy. Už na tom letišti když jsem do ní náhodou vrazil se mi zdála pěkná a teď tu s ní sedim na balkoně a povídáme si jako staří přátelé. Vyzvídal jsem od ní všechno možné. Vyděl jsem jak mrká a přemáhá spánek, dokonce si mnula oči jako to dělají malinké děti. Chtěl jsem navrhnout abychom už šli spát, ale nechtěl jsem pokazit tuhle chvíly. Zeptala se mě na x-faktor. Tak jsem jí začal popisovat všechny pocity, zeptal jsem se jí jestli jí mám zazpívat tu píseň kterou jsem zpíval na kastingu. Zamrmla, znělo to jako ano. Tak jsem zpíval, když jsem dozpíval sladce spala. Hlavu položenou na rameni, ale nemůžu jí tady nechat celou noc. Je čím dál větší zima. Přelezl jsem velice opatrně na její balkon už jsem viděl ty tytulky kdyby se mi něco stalo. Zayn Malik přelézal do sousedního domu přes balkon a přitom spadl a rozrazil si hlavu. Nic se mi nestalo. Vzal jsem jí do náruče, voněla jako jahody a vanilka. Zanesl jsem jí dovnitř na postel, ale nechtěla se pustit mé basebalové bundy a bál jsem se že když trhnu probudím ji. Tak jsem si jí opatrně vyvlékl a nechal jí ji. Kdyžtak to použiju jako záminku, abych ji znova viděl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lily<3 Lily<3 | Web | 7. května 2012 v 19:16 | Reagovat

Wau super :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama