Stay Strong -6. část

18. května 2012 v 19:37 | Dizzie |  Stay Strong


Niall je pozoroval, a když Andy řekla, že znovu chodí s klukem, kterého on nezná, bolelo ho to. Jeho skvělá nálada se zničehonic změnila na pokleslou, smutnou. Neměl chuť nic dělat a chtěl jít zpátky do domu, ale mezi sestrami se rozpoutala hlasitá hádka, ve které byli znatelně slyšet všechny nadávky. Najednou se prostorami zahrady rozezněl zvuk, který je slyšet když se dává facka. Niall se otočil zpátky směrem k nim a viděl jak si Alex drží červenou tvář a do očí se jí derou slzy. Andy jen dál stála v altánku a ruce měla v bok. Snažila se, aby to vypadalo, že je jí to jedno, ale v čokoládových očích měla pocit viny. Alex se rychle otočila a proběhla kolem Nialla zpět do domu. Ten se nejdříve koukl na Andy a pak se vydal směrem, kterým šla Alex. Z jejího pokoje se ozvalo bouchnutí dveřmi, tak věděl kam má jít. Opatrně zaťukal a z pokoje se ozvalo slabé zabrublání.
"Co se stalo Alex?" Vyslovil Niall otázku pří které optrně vešel do prostorného pokoje.
"Moje sestra...já jí nechápu..on-on ji ublížil a...a ona mu odpustí!!" Říkala to naštvaně a zuřivě při tom gestikuvala rukama.
"Kdo? Kdo ji ublížil?"
"Patrick! Ten namachrovanej debil, který si myslí, že mu patří svět! Že mu patří ona a že ho musí na slovo poslouchat. Nenávidím ho!"
"Přeci není tak hrozný, když s ním Andy chodí." Objal ji kolem ramen.
"On ji ovládá. Nechápu jak se mu to povedlo, ale ovládá." Zvedla se a odešla pryč z pokoje. Mezitím si do rukávu utřela zbytek slz a řesenky. Ve dveřích se falešně usmála na Nialla a sešla dolů po dřevěných schodech do obýváku, kde už seděli všichni. I Andy. Alex se na ní křivě podívala a radši se vadala do světle vymalované kuchyně. Otevřela ledničku a nemohla se rozhodnout jestli čokoládový, jahodový nebo vanilký jogurt. Měla chuť na jahodový, ale bohužel ji lákali i zbývající dva. Stála u otevření lednice a pak se ozvalo zaklášání. Ona rychle zabouchla dveře od lednice a prudce se otočila na vysmátého Harryho, který se opíral o studenou zeď v kuchyni.
"Co se stalo s Niallem? Je teď nějaký zamlklý." Podezřivě si jí měřil a ona jen pokrčila rameny.
"Nevím." Zalhala, ikdyž jí to Niall neřekl věděla, že za to může její sestra a její nečekaný návrat k Patrickovi. Než Harry stihl něco říct rychle se vytratila z kuchyně do obývacího pokoje a sedla si do křesla naproti sestře. Propalovala jí pohledem, ale Andy se úspěšně vyhíbala přímému pohledu z očí do očí.
"Andy?" Zeptal se po chvíli Liam, ale díval se při tom na Alex.
"Jestli myslíš mě tak jsem Alex." Řekla Alex podrážděným tónem. Štvalo jí, že si je pořád pletou. No dobře znají se jen 2 dny, ale snad vědí co mají za oblečení!
"P-promiň Alex. Takže já si potřebuju s Andy. Můžeš prosím nahoru?" Niall se na něj smutně podíval a pak sklopil svůj zrak k zemi. Andy se zvedla a vydala se za Liamem do jeho pokoje, kde ji čeká 'důežitý rozhovor...'
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lily<3 Lily<3 | Web | 18. května 2012 v 19:47 | Reagovat

Wauuuuu takový napínavý, konečně delší díl ;) :D moc moc se těšim na další honem pokračování:))

2 onedirrection-SB onedirrection-SB | Web | 20. května 2012 v 11:27 | Reagovat

hodně napínavý
PS:další čast Wordless outgoing without smile pls.

3 cathedral wedding dresses cathedral wedding dresses | E-mail | Web | 18. ledna 2013 v 10:55 | Reagovat

I cant locate your rss, just how do i signed up into it?
http://www.movedress.com/flower-girl-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama