Wordless Outgoing Without Smile 6.část

1. května 2012 v 11:21 |  Wordless Outgoing Without Smile
"Nechtěla bys sis někdy vyrazit? Jako na rande?" Zeptal se nejistě.
"Oooh Harry… Já no víš já teď nechci mít žádný vážný vztah.." Harry se jen podíval do země..


"A co kdybychom byli…" Nedořekla to Harry ji začal líbat. Ona mu polibky oplácela a už ani ona sama neví jak, ale skončili nazí v posteli. Myslím že všichni víme co se tam dělo (:D)
Když bylo po všem Harry se převalil na bok a hlavu se podepřel dlaní.
"Kamarádi s výhodami?" Řekl jakoby doplnil její větu než jí políbil.
"Jo to by šlo hlavně žádné závazky!" řekla a dala mu pusu. "Jdu do sprchy." Zamotala se do prostěradla a vydala se do koupelny. Pořádně se umyla a pomalu si uvědomovala, že v pondělí nastoupí do nové školy. Zabalila se do ručníku, a když vešla do pokoje Harry už tam nebyl. Na polštáři našla vzkaz: Promiň, musel jsem odejít. H xx
Vrátila papír zpátky na polštář a přesunula se ke skříni, kde si vybalila své věci. Oblékla si nějaké květinové šaty, do kabelky naházela potřebné věci a rozhodla se zajít si do nějaké kavárny. Je trochu pozdějc, ale ona ráda chodí tmou…

--Pondělí-
"Och!" Zavzdychla, když rukou zrušila vyzvánění jejího otravného budíku. I když to byl její první den, nijak extra se neoblékla. Nechtěla moc vyčnívat. Zvolila džíny, tílko a lehký svetřík. Musela vyrazit o hodinu dřív, protože nevěděla kde se nachází zastávka, která by ji zavezla ke škole.
Než našla zastávku, autobus tam už čekal na pár opoždilců, kteří přišli trochu později. Mezi nimi byla i Sarah. Přidala na tempu a rychle zaplula do autobusu. Procházela k nějkému volnému volnému místu, když v tom na ní promluvil nějaký klučiči hlas.
"Sarah?" Prudce se otočila..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 leleeeee leleeeee | 1. května 2012 v 13:27 | Reagovat

super :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama