Wordless Outgoing Without Smile 7.část

6. května 2012 v 14:40 | Dizzie |  Wordless Outgoing Without Smile
Konečně jsem to dopsala!:D

Otočila se a stál tam Eric. Kluk, který chodil se Sar do třídy. Byli kamarádi a Eric byl do ní tajně zamilovaný, odstěhoval se o dva roky dřív než Sarah.


"Ericu? Co ty tu děláš?" Zeptala se překvapeně a sedla si na volné místo vedle něj.
"Přeci jsem se přestěhoval." Usmál se a pak začali vést konverzaci, která zahrkala ty dva roky co se neviděli. Ve škole ji přiřadily do stejné třídy jako Eric. Propovídali celý den a když byl čas jít domů Eric začal být nervózní.
"No..ehm..no nevyšla by jsi si někdy..Jako na rande?" Červenal se a v očích měl nervózní pohled. Sarah si nejdřív vzpomněla na Harryho, pak na to že nechce vztah..
"No jasně moc ráda." Usmála se a vydala se směrem k hotelu. Těsně před hotelem ji přišla SMSka. Zřejmě od Erica. V 17:00 v parku. Budu čekat. E xx Jemně se usmála a napsal SMS, že souhlasí a bude tam. V pokoji se hodila na postel, ale jelikož bylo půl čtvrté šla se rychle osprchovat a připravit. Vzala si šaty s květinovým vzorem a boty na podpatku. Vlasy jen vyfénovala a na oči použila řasenku. Mohla vyrazit.
Když zavírala pokoj potkala na chodbě Harryho jak se na už z dálky usmívá.
"Ahoj promiň, že jsem tak utekl, ale Louis něco potřeboval…Wow vypadáš krásně kam jdeš?" Sarah hlavou prolítla otázka. Má mu říct pravdu nebo lhát?
"Jdu na rande." Nejistě se na něj podívala.
"Tak jsi to užij." Usmál se a odešel do svého pokoje. Usmála se do zdi a zavolala si taxi. Přišla do parku a Eric už tam na ní čekal na lavičce. Hned jak ji uviděl koutky se mu roztáhli do plného úsměvu a šel směrem k ní.
"Ahoj..Páni vypadáš..Úžasně!" Usmál se ještě víc a se zájmem si ji prohlížel.
"Děkuji." Mírně se jí začervenali líce. Eric ji pobídl, aby se hnuli z místa a začali se procházet parkem. Bohužel si neuvědomil, že pro Sarah to bude po pár minutách utrpení.
"Už budu muset jít do hotelu." Řekla, když seděli na lavičce a bylo mezi nima ticho.
"Vyprovodím tě!" Hned se nabídl a ona jen kývla hlavou na znak souhlasu. Eric cestou kopal do kamínků a Sarah se rozhlížela po okolí a hledala nějaké téma, které by mohli rozebírat. Nic ji nenapadlo, tak v tichosti došli až k hotelu. On se jí podíval do očí a naklonil se k ní. Políbil ji. Chvíli se zapojovala a pak se odtáhla.
"Víš já-já někoho mám." Musela to říct. Když porovnala polibek Erica a Harryho..Eric byl takový chladný, ale Harry, Harry byl prostě Harry.. Když se od Erica otočila a vešla do hotelu tak v restauraci, kam bylo vidět z haly, viděla Harryho s nějakou slečnou jak ji něco šeptá do ucha a holka se culí. Ví, že jsou "jen přátelé s výhodami", ale i tak si nemohla pomoct a její tělo ovládla žárlivost. Měla sto chutí té holce vytrhat ta hnusný peroxidový vlasy a donutit ji, aby je snědla. Dobře to bylo přehnané, ale i tak ji něco chtěla udělat. Radši se otočila a vešla na pokoj. Zhluboka se nadechla a po tváři ji stekla slza. Potom další a další. Za chvíli už to nevydržela a zabořila hlavu do polštáře a z pusy ji vyšlo pár smutných stenů…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 lele lele | 6. května 2012 v 15:38 | Reagovat

super

2 Lily<3 Lily<3 | Web | 6. května 2012 v 16:14 | Reagovat

pěkný

3 Wendy Wendy | Web | 13. května 2012 v 13:59 | Reagovat

Musí být spolu! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama