I Don't Know [FF pro Báru]

26. června 2012 v 16:36 | Dizzie |  Objednej si Fan Fiction
Pro Báru:)) Promiň je to psaný narychlo, protože si půjdu na Dramaťák pro vysvědčení, tak si půjdu umýt vlasy, a musím uklidit pokoj:DProcházela jsem nočním parkem a přemýšlela, jak odpovědět na jeho otázku. Je mi devatenáct, a tak mi jeho nabídka k sňatku nejdříve přišla spíše vtipná. Ale když mi došlo, že se směju jen já a on ne, musela jsem odejít.
"Amy, vezmeš si mě?" Znělo mi pořád v hlavě. Ovšem jsem taky musela myslet na můj zbabělý útěk. Rychle jsem mu řekla, že si to musím rozmyslet a už jsem byla pryč. Nakonec jsem skončila ve svém oblíbeném parku, kde jsem s Niallem jako dítě strávila hodiny.

Niall byl totiž můj nejlepší kamarád od jakživa. Jako na mého přítele jsem na něho začala myslet, až když na maturitní ples pozval Lucy Serger. Mou dobrou kamarádku, které jak jsem potom zjistila, šlo jen o seznámení s Niallem. Začali spolut chodit a já se doma čím dál častěji zavírala s kýblem čokoládovo-vanilkové zmrzliny. Potom jsem to přísně zatrhla a vydala se ven. Procházela jsem tím stejným parkem a uviděla jsem kluka, jak sedí sám na lavičce. Konečky prstů měl zabořené ve vlasech a tiše vzlykal. Chvíli jsem váhala jestli si mám přisednout, ale teď už vím, že to bylo jedno z nejdůležitějších rozhodnutí mého života.
Kdybych si nepřisedla asi by jsme se znovu nestali přáteli. Nepozval by mě ven. Nepolíbil mě. Nemohl by mě objímat. Nepožádal by mě o ruku.

"ANO!" Vykřikla jsem z plného hrdla na celý park a utíkala k Niallovi domů. Chtěla jsem tam být co nejdřív, tak jsem si sundala své boty na podpatku a bosá se dala znovu do běhu. Lidé se po mě ohlíželi, někteří si klepali na čelo a někteří se smáli. Bylo mi jedno co si myslí. Utíkala jsem za svým snem..

Držela jsem zvonek dokud se neotevřeli černé dřevěné dveře. Jen co byla vidět malá švíra, boty jsem odhodila na stranu a prorvala se dovnitř a skočila Niallovi kolem krku.
"Ano, ano, ano. Vezmu si tě." Vášnivě jsem ho políbila a ucítila, jak se Niall do polibku usmál. Odtáhl se ode mě a dal mi pramínek vlasů za ucho.
"Už jsem se bál, že mi dáš košem." Znovu mě políbil a zavřel za námi dveře. Pomalu mě dotlačil až ke gauči, který byl roztažený zřejmě kvůli návštěvě kluků, kteří mají přijet večer. Položil mě na pohovku a sám sobě sundal bílé tričko. Začala jsem ho hladit na odhalené hrudi. Snažil se mi rozepnout mou fialovou košili, ale jelikož se mu ti nedařilo, tak ji strhnul. Začal jemně skousávat mou jemnou kůži na prsou a snažil se rozepnout puntíkatou podprsenku. Chvíli s ní bojoval, ale neodpojil naše rty. Když se mu to konečně povedlo, odhodil podprsenku směrem vchodovým dveřím a dál se věnoval mým prsům. Začal mi rozepínat rifle a pomalu je dával po mých nohou dolů. Usmála jsem se a podepřela své tělo lokty. Podívala jsem se Niallovi do očí a rozepla mu kožený pásek, který držel jeho světlé džíny. Pomalu se znovu přiblížil k mým rtům a svou ruku zasunul do mých kalhotek. Strčil do mě jeden prst a já musela zavzdychat do našich polibků. Přidal druhý prst a prsty přirážel proti mně. Už mě nelíbal, protože jsem musela hlasitě vzdychat. Člověk by si myslel, že je to skvělé, ale oár vteřin po mém vrcholu si někdo odkašlal. Niall rychle vytáhl ruku z mých kalhotek a já se zahalila dekou, která byla přehozena přes pohovku. Oba rudí jak rajčata jsme se otočili směrem zvuku, který nás vyrušil. Stáli tam čtyři kluci, Niallovi kamarádi. Jednomu se na prstě pohupovala moje podprsenka a ostatní se jen zaraženě dívali.
"Nespím na gauči!" Vyhlásil kudrnatý kluk s mou podprsenkou v ruce a zašel do kuchyně. Ostatní ho následovali a my s Niallem jsme se zvedli, abychom se mohli obléct.
"Nialle, tvůj kamarád má mou podprsenku." Zčervenala jsem a Niall se zasmál a šel do kuchyně. Vrátil se i s mou puntíkatou nádherou. Hodil ji po mě a já ji rychle navlékla. Už jsem chtěla odejít, ale Niall mě chytl za zápěstí a dovlekl do kuchyně. Je to divné, chodíme spolu už docela dlouho a ještě jsem se s nimi neseznámila.
"Kluci tohle je Amy. Moje snoubenka." Políbil mě na rty a ostatní v místnosti zahvízdali..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucinka:-* Lucinka:-* | Web | 26. června 2012 v 16:48 | Reagovat

Super :D Nejlepší část "Nialle, tvůj kamarád má mou podprsenku." :DD

2 Nerea Nerea | Web | 27. června 2012 v 13:19 | Reagovat

[1]: Tak nějak :D Jinak je to nádhera...

3 Bára Bára | Web | 27. června 2012 v 13:29 | Reagovat

Krása :D
Děkuju moc,strašně se mi to líbí :))
Vtipný jak prej: "Nespím na gauči!" Vyhlásil kudrnatý kluk s mou podprsenkou v ruce a zašel do kuchyně :DD
To mě dostalo :D A jak "Tvůj kamarád má mou podprsenku" :DD
Fakt strašně moc děkuju :*

4 Týnn Týnn | Web | 27. června 2012 v 21:03 | Reagovat

Je to krásné.Moc povedené :)

5 vintage wedding dresses vintage wedding dresses | E-mail | Web | 18. ledna 2013 v 12:08 | Reagovat

Just discovered this write-up with a msn search, bless you my friend
http://www.movedress.com/bridesmade-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama