I Hate You.

10. června 2012 v 20:27 | Dizzie |  Jednodílné/Dvojdílné
Pardon, že mi to trvalo tak dlouho, ale mě se to smazalo. Mělo to být úplně jiný:DD Ale tak aspoň tohle. Třeba tamten nápad někdy sepíšu:)
Byla jsem schoulená v rohu pokoje. Bála jsem té chvíle až přijde domů. Kolena jsem měla položené pod bradou a držela je rukama. Moji oči byli oteklé od opláče a několik dní stará řasenka byla zaschlá pod očima. Chtěla jsem utéct, ale bála jsem se. Toho že mě znovu zbije nebo znásilní. Zatím mě jen bil, ale už několikrát řekl, že by mu nedělalo problém mě znásilnit.

Pomalu jsem se zvedla ze studené země a po zelených kachličkách přešla do kuchyně. Svýma slabáma rukama jsem otevřela ledničku a vzala láhev vody. Klepaly se mi ruce, a tak jsem lahev musela položit na linku. Z dřevěné skříňky vedle lednice jsem vzala skleničku. Opatrně jsem nalila jemně perlivou vodu do sklenky a přiložila ji k ústům. Uslyšela jsem bouchnutí dveří. Sklenička mi z rukou vypadla na zem, kde se roztříštila na několik kousků. Je doma. Rukama jsem se chytla linky a čekala až příjde.
Samozřejmě. Přišel úžasně oblečen a na tváři měl pohrdavý úsměv.
"Jsem doma lásko." Se suprama přešel přes průhledné střeby a očekával, že mi dá pusu na pusu. Ale já se uhla, takže jeho pusa skončila na mé tváři. Chytl mě za zápěstí, které bylo pokryto ošklivýma modřina a odtáhl mě od linky. Koukala jsem na něj modrýma očima a doufala, že mi nedá facku. MOje prosby se nesplnily a na mé tváři přistála jeho silná levačka. Podlomily se mi kolena a upadla jsem do střepů. Moje nohy pokryla tuhá bolest a v očích mě začaly pálit slzy. Proč je teď takový? Vždyť byl něžný a pozorný. Dokud se neopil. To přišla první facka. Potom přišla facka, když byl střízlivej a potom to jelo..
Justin mě zvedl ze země a za dotáhl mě do obýváku. Bránila jsem a dostala jsem další facku. Spadla jsem na kliku ode dveří a pak jsem nic neviděla jen černotu..
"Bell, vstávej, prosím vstávej..Odpust mi to.." Otevřela jsem oči a viděla jak mě Justin koléba v rukách a pláče.
"Justine, co co se stalo?" Rozhlédla jsem se kolem sebe. Věděla jsem, že s Justinem chodím, ale že s ním i bydlím? Koukla jsem se na své tělo a viděla ty modřiny. "Od čeho mám ty modřiny?" Všimla jsem si Justinova zaskočeného výrazu. Jako by nad něčím přemýšlel.
"No..no tvůj otec tě bil...a proto jsi tu se mnou." Nervózně se usmál a pomohl mi na nohy. Trošku jsem se zakymácela, ale Justin mě hned podepřel. Opatrně jsem se posadila na gauč a Justin hned vedle mě.
"Proč si to nepamatuju?" Byla jsem vážně zmatená.
"Nooo," podrbal se na krku. "Uklouzla jsi a paštila se o kliku.." Obejmul mě kolem ramen a já mu nos zabořila do jeho navoněného trička. Políbil mě do vlasů. Odtáhla jsem se a zadívala se mu do očí. Pomalu jsem přiblížila naše rty a spojila je. Něžný polibek se změnil v pořádně žhavý a jeho ruka začala bloudit pod mým tričkem. Jeho hebké ruce zabloudily k mé podprsence. Rozepl zapínání a vytáhl ji z rukávu. Vzala jsem do rukou lem jeho trička, přáthla mu ho přes hlavu a odhodila do kouta místnosti. Na krku jsem mu začala dělat flíčky lásky a on jemně vzdychal. Rukou jsem mu přejížděla na kalhotách. Prstem jsem mu po hrudi dělala čárky a donutila ho ať si lehne. Seděla jsem na něj a kroužila svou pánví zatímco jsem se plně věnovala prozkoumávání jeho úst. Do polibků vzdychal a já se nad tím musela usmát. Využil chvilku mí nepozornosti a chtěla mě převalit pod sebe, ale moc se mu to nepovedlo, jelikož jsme skončili na zemi. Ale byl nade mnou. Sundal mi tričko, a protože jsem už neměla podprsenku jemně mi laskal bradavky. Vzdychala jsem a rukama jsem nahmatala knoflík od jeho kalhot. S námahou jsem mu je rozepla a on se je sám sundal. Já si zatím sundala své kraťasy a zůstala jen v kalhotkách. Zase se ke mně sklonil a začal mě pusinkovat na bříšku.
Pomalu mi vyslíkl poslední kusy oblečení a sobě hned po mě. Naklonil se nademě a pomali do mě vnikl. Panna jsem už nebyla, i s Justinem jsem spala několikrát. Tím jsem si byla na stoprocent jistá. Začala jsem vzdychat, protože mi dopřával neuvěřitelnou slast. Když mě dovedl k vrcholu prohnula jsem se v zádech a hlasitzě zakřičela jeho jméno. On se ve mně ještě chvíli pohyboval a vyvrcholil taky. Spokojeně se svalil vedle mě a najednou jsem si vzpoměla. Na důvod mých modřin,
že mi neubližoval můj otec, ale on, že se ke mě chová jako zrůda. Vyskočila jsem na nohy a rychle se oblékla. Justin se na mě vyplašeně koukal.
"Nenávidím tě, ty lháři!" Zakřičela jsem a vyběhla na ulici. Špatně jsem se rozhlédla a uviděla jsem dvě světla jednoucí přímo naproti mě. Slyšela jsem jak někdo křičí moje jméno, ale potom už jen ošklivá prázdnota, která zřejmě nedopadně jenom ztrátou paměti..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 AnnJay° AnnJay° | 10. června 2012 v 20:38 | Reagovat

Cooooooooooooooooo?! Tos posrala dominiko! tos posrala! to mi má zvednout náladu?:DDDDD

2 Kikush* Kikush* | Web | 11. června 2012 v 14:49 | Reagovat

Jáááj, trošku deprimující :D, ale hezky napsané. Umíš to :)

3 Bára Bára | Web | 11. června 2012 v 16:10 | Reagovat

No :D Ze začátku takový, hm.. hnusný ? :D A pak takový deprimující no :D Napiš další :)) Honéém :D

4 Sarah Sarah | Web | 13. června 2012 v 15:50 | Reagovat

úžasná ! :)

5 informal wedding dresses informal wedding dresses | E-mail | Web | 18. ledna 2013 v 12:04 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama