You stole my heart [FF for Denn]

28. června 2012 v 20:43 | Dizzie |  Objednej si Fan Fiction

Fan Fiction pro Denn, promiň že ta sexuální scéna není moc popsaná, ale nevěděla jsem jak..:DD
P.S. Mám přidat kapitolu nějaké vícedílovky, kterou jsem dlouho nepřidala? [Kterou?]"Kate. No tak, musíš to udělat." Zašklebil se Harry a já si s povzdechem sundala tričko. Vzala jsem do ruky flašku, která byla uprostřed kola a zatočila jí. Lahev se dotočila až na Zayna, do kterého jsem byla už od začátku našeho přátelení se, tajně zamilovaná. Bohužel jsem věděla, že mi lásku neopětuje. Už skoro měsíc má přítelkyni a je s ní šťastný. Přeju mu to, ale užírá mě žárlivost.
"No, tak třeba.." Nestačila jsem dopověď a přerušil mě Zayn.
"Promiň, to je Perrie. Musím to vzít." Usmál se, a jelikož všichni kromě Harryho a Zayna odjeli na chatu v místnosti jsme zůstali sami. Nevím proč, ale vždycky mezi námi bylo nějaké napjetí.
Najednou se začal pomalu přibližovat přes kruh co byl mezi námi a zastavil se až, když se dotkli špičky našich nosů. Vyděšeně jsem se mu koukala do očí a on se usmál. Spojil naše rty a já jsem byla v šoku. Nevěděla jsem co dělat. Chvíli jsem spolupracovala a potom jsem se zmateně odtáhla.
"Harry, co to děláš?" Zeptala jsem se a tělo podepřela rukama.
"Využívám situaci?" Znovu se připil na mé rty a já jsem přestala vnímat okolí. Cítila jsem Harryho ruce, jak mi pomalu sjíždějí po mém holém břiše.. Sahal mi přes podprsenku na prsa a potom ji rozepnul. Odhodil ji a vytáhl si mě k sobě tak, že jsem na něm obkročmo seděla. Pomalu se se mnou zvedl a po schodech mě odnesl do jeho pokoje, bez toho, aby odtrhl naše rty. S těží otevřel dveře a vlezl dovnitř. Harryho pokoj byl vedle Zayna, takže jsme slyšeli, jak si přes skype volá s Perrie.
Odpojila jsem naše rty a sundala Harrymu jeho černé triko a hodila ho směrem ke dveřím. Položil mě na postel a ležel nade mnou. Jeho ruce byli vedle mé hlavy, aby mě nezalehl. Začala jsem mu nedočkavě rozepínat kalhoty, a tak musel stát. Sklouzli mu dolů a zůstal tam stát jen v boxerkách. Šibalsky se na mě usmál a aniž by rozepl knoflík, kalhoty letěli pryč.. Začal mě pomalu líbat na krku a pokračoval níž a níž. Zastavil se u lemu mých kalhotek a laškovně po něm přejel jazykem. Pomalu mi je stáhl a šetrně je dal kousek od postele. Znovu se sklonil k mým rtům. Sundal si boxerky, kde se rýsovala jeho chlouba. Byla jsem připravena na sex s ním, ale najednou se otevřeli dveře a v nich stál vyplašený Zayn.
"Všude jsem vás hle..BANEBOŽE, co to děláte?"
"Hrajeme karty." Podotkl sarkasticky Harry a přehodil přes mé nahé tělo peřinu. On byl chvíli obnažený a potom se sehnul pro své boxerky a oblékl si je.
"Ehm no já ehm já si musím jít do ehm kuchyně zařídit něco ehm důležitého." Vykoktal Zayn a rychle za sebou zavřel dveře. Cítila jsem se hrozně. Miluju ho, a kdyby byla nějaká šance (jakože není) teď jsem jí úplně zadupala. Začala jsem potichu plakat a tvář skryla do bílé peřiny.
"Co se stalo, Kat?" Přisedl si ke mně Harry.
"Když já-já ho miluju." Zavzlykala jsem.
"Vím, co je to těžká láska." Povzdychl si Harry a objal mě kolem ramen.
"Ale on miluje jí."
"Ta co miluju taky miluje jiného."
"V tom případě je hloupá, protože ty jsi skvělý kluk." Chytil mou tvář do dlaní a donutil mě se mu dívat do očí.
"Tak už nebuď hloupá." Řekl a políbil mě. Byla jsem zaskočená. Nebyla jsem si jistá jestli jsem to správně pochopila. On miluje mě? Ale, ale to nejde. Nemůže mě milovat. Jsme kamarádi. No tak Kate nebuď hloupá určitě tě přitahuje viď? Šeptal nějaký hlas v mé hlavě a než jsem se nadála Harry byl zase úplně vysvlečený a já byla uvězněna pod ním. Líbal mě pořádně vášnivě a pomalu do mě vnikl. Z úst se mi vydral z počátku tichý sten. Ovšem, jak rychleji přirážel moje vzdychy byli čím dál hlasitější. Cítila jsem jak se blížím k vrcholu. Hlasitě jsem zasténala a hned po mě se udělal i Harry. Svalil se vedle mě a nastalo ticho.
"Harry, já-já.."
"Nemusíš nic říkat. Já vím, že mě nemiluješ.." Nemohla jsem to poslouchat, prostě jsem ho políbila. Chytil mě kolem pasu a odtáhl se. Usmál se na mě a začal se oblékat.
"Pojď dolů, pustíme si film." Usmál se a já se líně zvedla z postele. Rychle na sebe naházela nějaké oblečení a s Harrym ruku v ruce doběhli dolů. Nikdo nebyl doma, tak jsme se usadili na gauči a místo sledování filmu jsme se líbali a mazlili. Konečně jsem si uvědomila, že mi není souzený Zayn, ale někdo jiný. Někdo koho jsem předtím jen slepě přehlížela..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bára Bára | Web | 29. června 2012 v 13:48 | Reagovat

Wow..super :))

2 Nerea Nerea | Web | 30. června 2012 v 10:43 | Reagovat

Nádhera! Moji dva nejoblíbenější v jedné povídce! Krásně napsané ;)

3 Selena--Kiki Affs♥ Selena--Kiki Affs♥ | Web | 30. června 2012 v 11:59 | Reagovat

super ! :-)

4 Pavlůša Pavlůša | E-mail | Web | 22. srpna 2012 v 21:00 | Reagovat

superní :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama