Srpen 2012

Začneme od znova? Protože každý potřebuje nový start.

31. srpna 2012 v 21:23 | Dizzie |  Diary
Musím zrušit včechny povídky, kromě tří. Broken, Want U Back, Never Let You Go. Nemám nápady na ty ostatní. Stay Strong a Wordless Outgoing Without Smile. Prostě nemám chuť, nemám nápady. Chci začít psát novou povídku, u které by jsem se možná konečně držela toho co jsem si určila, protože se mi to zatím vždycky zvrtlo do něčeho úplně jiného. Mrtí mě, jestli to někdo četl, ale je to nutné. Promiňte. Zítra uveřejním o čem budou nové povídky. Mám to vymyšlené docela dlouho. O některých jsem se zmiňovala, o některých ne.

Happy B-day Liam! +Olíviin soused bez trička (Broken) :D

29. srpna 2012 v 16:13 | Dizzie |  Diary
Tak Liam má dnes narozeniny! Vše nejepší! :)) :* ♥

Takhle jsem to udělala protože jsem nechtěla, aby všichni viděli jak jsem ošklivá :D (budte rádi!)

P.S. Olíviin soused. Bohužel jsem tuhle fotku našla až po udělání obrázku, ale tenhle se mi fakt líbí!


I HATE IT!

27. srpna 2012 v 19:17 | Dizzie
NENÁVIDÍM BLOG.CZ! ČLÁNEK PLNÝ TOHO CO CÍTÍM KE KNIHÁM. nE VÁŽNĚ NA TO NEMÁM SÍLŮ. bYL TO DLOUHÝ ČLÁNEK PLNÝ MÝCH POCITŮ A PROSTĚ..I CANT MORE.STEJNĚ BY SI TO NIKDO NEPŘEČL TAK MI BLOG PROJEVIL LASKOVOST. No to si děláte srandu? Já jsem to psala capsl lockem? Ne nesnáším tě ty podělanej computere!! S nenávistí Dizz.

Broken - part 0.1

26. srpna 2012 v 13:59 | Dizzie |  Broken [Není fan fiction]


Tak další díl té nefan fiction. Já včera jsem zkoušela psát I Need You Like a Heart Need a Race a vůbec mi to nešlo. Byla to hrůza :/. To samé bylo s Want U Back a Stay Strong. A nejhorší je, že jsem si dala "přecevzetí", že nezačnupsát další fan fiction dokud nedopíšu ty co píšu, ale jedna mi příjde vážně hustá :D (měla bych se s tím krotit. Mám jjich vymyšlených několik..) Ale to nejde :( Zkusím se teď zaměřit na Stay Strong. Nevím :/

Dlouho jsem se neozvala..

25. srpna 2012 v 14:58 | Dizzie
Mám napsanou další část Broken. Chce to někdo? :)

Forever Young.

22. srpna 2012 v 17:45 | Dizzie |  Diary
Bože.. Dnes mám narozeniny. Juchů :D. Půjdu si pro občanku. Jestli na ní budu vypadat jako na pasu, tak se jí buud bát vytahovat na denní světlo :D. Stárnu, bože -_-

DŮLEŽITÉ INFORMACE:
-Pozastavuji povídku Wordless Outgoing Without Smile.
-Přečti si povídku Broken.
-Mám narozky :DD
-Likni mou stránku o Perrie na facebooku TADY (brzy se rozjede blog, doufám :D)


Zayn si "pozastavil" účet na twitteru.

22. srpna 2012 v 0:39 | Dizzie

Jeden z posledních tweetů. Ten druhý nemám vyfocený. Je to hrozný. Já jsem i brečela. #citlivka. Nenávidí Directionators. #Bitches. Doufám, že si to urovná v hlavě a za pár dní bude zpět. Snad.

Trendy se hrozně rychle měnili. Bylo tam potom: Perrie, Haters, Zerrie, Zayn, DJ Malik..

Jinak ta povídka je už na blogu. Pod tímto článkem :D

Broken - prolog

21. srpna 2012 v 18:56 | Dizzie |  Broken [Není fan fiction]

Obrázku se nevšímejte je dělaný po několikaté a už jsem neměla trpělivost :D

Potřebuju odreagování od Fan Fiction. Nebo ne?

20. srpna 2012 v 15:22 | Dizzie
Tak. Jak začít? Nechci ukončit blog, nechci ho pozastavit, ale mám chuť napsat příběh, který není fan fiction. Poslední dobou je i čím dál víc vyhledávám na internetu [bohužel marně :D]. Vlastně na jedné svojí stránce jsem začala jeden psát [mám úvod]. Ale..nevím zda v něm pokračovat. Chtěla jsem ho dávat i sem na blog, ale asi ne. Za a) by to nikdo nečetl a za b) nevim :D Budu to brát jenom jako chvilkovou záležitost. Budu ho psát jednou začas, když mě do mých fan fictions nebude nic napadat nebo, když se budu jen tak nudit a nepřekonatelná touha napsat další normální díl mě přemůže :D Nevím. Chceš se podívat na ten příběh? Mám, nemám?