Two People From Two Another World - 3.díl

18. října 2012 v 16:56 | Dizz. |  Two People From Two Another World
#OmezenáAktivita .. no, ale stejně to skoto nikdo nečte, takže.. :D
"Nechápu, proč jste tu barbínu přitáhli sem." Naštvaně šeptal něčí hlas.
"Omdlela, co jsme měli dělat? Nechat ji tam?" Ozval se další.
"Třeba." Odsekl naštvaně ten první hlas a já s těží otevřela oči. Ležela jsem na tvrdé matraci a kolem mě byla tma. Světlo prosvítalo jen u okna z pouličních lamp. Posadila jsem se a bosé nohy položila na studenou dřevěnou podlahu. Opatrně se zvedla a snažila se najít odkud vycházejí ty hlasy. Hlava mi lehce třeštila, a když jsem se jí dotkla ucítila jsem něco zaschlého, co mi slepilo vlasy.
"Och, princezna se probudila." Zašklebil se hnědovlasý kluk. Byli tam všichni tři z toho baru.
"Justina si nevšímej. Je jenom naštvanej, protože jsme tě museli dát k němu na postel." Pokrčil rameny ten blonďatý. Neznatelně jsem přikývla.
"Mimochodem, já jsem Nicolas." Usmál se černovlasý kluk s piercingem ve rtu a podal mi ruku.
"Těší mě. Já jsem Taylor."Stiskla jsem jeho ruku a podívala se do jeho pomněnkově modrých očí.
"Já jsem Adrian." Usmál se blonďatý kluk, kterému se ve tvářích udělali roztomilé dolíčky, když se usmál. Věnovala jsem mu úsměv a chytla jeho ruku. Zopakovala jsem, že se jmenuji Taylor a potom se tři páry očí podívali na jmenovaného Justina, který zrovna jemně usrkával čaj. Odtrhl oči od hrnku a podíval se na nás.
"Co je?" Zvedl obočí a nechápavě si nás měřil pohledem.
"Je slušnost se představit." Řekl klidně Nicolas.
"No..normálně slušný bývám..to víte. Ale k ní mě nepřipadá žádná povinnost být slušný. Takže slušný být ani nechci. Omluvte mě." Ironicky se usmál a i s hrnkem opustil místnost. Dveře od pokoje kam se přesunul bouchly a potom se ozvaly tlumené zvuky televize.
"Tak já asi už půjdu." Tiše jsem řekla a vzala si kabelku, která byla na lince. V chodbě jsem nazula svoje boty a rozloučila se s nima. Adrian mi nabízel odvoz, ale musela jsem odmítnout-nechtěla jsem, aby mě někdo viděl v jejich společnosti. To by ohrozilo mojí pozici vysoko na žebříčku.
Jen co jsem vyšla ven jsem si zavolala taxík. Baterka u mobilu byla skoro vybitá a hned, co jsem ukončila hovor, umřela úplně. Klepala jsem podpatkem o chodník a čekala, až u mě zastaví žluté auto.

Když jsem konečně přijela domů, potichu jsem vstoupila do domu, který byl jako opuštěný. Jediný zvuk vycházel z kuchyně, kde si Grace pouštěla nějaké rádio. Sundala si boty a vzala je do ruky. Lehce šlapala po dřevěných schodech až do svého pokoje. Položila jsem boty na zem a na boku šatů našla zip, který jsem rozepnula. Černé šaty mi spadly ke kotníkům a já udělala krok do boku. Ve spodním prádle jsem došla ke skříni, kde jsem měla srovnané ve skříni. Vytáhla jsem dvě bílé osušky a odešla do koupelny, která patřila k mému pokoji.
Napustila jsem vanu horkou vodou a podívala se do zrcadla, které bylo naproti vany.
Prohlížela jsem se v odraze a všimla si červené zaschlé krve, která mi slepila blond vlasy. Jemně jsem se ji dotkla. Bylo to sice zaschlé, ale i tak to trochu lepilo. Když se byla vana plná jemné jsem do ní strčila nohu, příjemně teplá voda mi zahřála studený kotník. Vlezla jsem dovnitř celá a opatrně smyla zaschlou krev.
Když jsem se uklidnila a pořádně vydrhla svoje tělo, zabalila jsem se do ručníku a na hlavě smotala "turban". Znovu jsem přistoupila k zrcadlu, ale tentokrát, protože jsem se potřebovala odlíčit.
Když jsem vypadala jakžtakž normálně vylezla jsem z koupelny a vyrazila do pokoje s tím, že si obléknu normální věci na doma. Ale když jsem vylezla z koupelny málem jsem umřela. Na mojí posteli seděla postava a byla zabraná do jednoho časopisu, co jsem měla na nočním stolku.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 AnnJay° AnnJay° | Web | 18. října 2012 v 19:03 | Reagovat

:33

2 Rebelka Rebelka | Web | 18. října 2012 v 20:06 | Reagovat

nechceš se spřátelit ?:))  máš  hezký blog

3 Lucinka:-* Lucinka:-* | Web | 19. října 2012 v 15:55 | Reagovat

Jaká postava ? :DD Honem dalšíí dííl ;P

4 Bella :) Bella :) | 21. října 2012 v 16:45 | Reagovat

Skvelé!Kedy bude ďalšia ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama