Jednodílné/Dvojdílné

I Can't Be With You

28. září 2012 v 15:13 | Dizz.
Volné pokračování FF Don't Hurt Me.

Everything I Do.

4. září 2012 v 22:29 | Dizzie
Obrázek udělám zítra, baby:* :D

Pro AnnJay, aby nebla smutná. Sorry za tu divně popsanou scén, ale tlačil mě čas :DD

I Miss You Daddy

15. srpna 2012 v 16:32 | Dizzie
Není to fan fictions. Je to hoodně upravená skutečnost. A když říkám hodně tak vážně extra hodně :D :)

I Need You Like a Heart Need a Race 1.část

18. června 2012 v 17:22 | Dizzie
Není to vícedílná povídka.. Bude mít ale víc dílů než jeden:D

I Hate You.

10. června 2012 v 20:27 | Dizzie
Pardon, že mi to trvalo tak dlouho, ale mě se to smazalo. Mělo to být úplně jiný:DD Ale tak aspoň tohle. Třeba tamten nápad někdy sepíšu:)
Byla jsem schoulená v rohu pokoje. Bála jsem té chvíle až přijde domů. Kolena jsem měla položené pod bradou a držela je rukama. Moji oči byli oteklé od opláče a několik dní stará řasenka byla zaschlá pod očima. Chtěla jsem utéct, ale bála jsem se. Toho že mě znovu zbije nebo znásilní. Zatím mě jen bil, ale už několikrát řekl, že by mu nedělalo problém mě znásilnit.

Don't Hurt Me

9. června 2012 v 13:11 | Dizzie

Horrible dream [jednodílná]

4. června 2012 v 21:44 | Dizzie
Ležela jsem ve vaně a ostrou stranu žiletky jsem přikládala ke svému bledému zápěstí. Nemělo smysl dál žít. Smysl mého života byl on, ale..on mě podvedl. Vyměnil mě.

I Want You!

28. dubna 2012 v 9:26 | Dizzie
Tahle jednodílná FFka je pro Aničku, tak mi prosím neutrhni hlavu, že jsem ji sem nedala o půlnoci!:D

Oddělovač by: S-A*
Ann je vysoká, štíhlá, špinavá blond s čokoládovými oči. Sen každého kluka. A to je ten problém. Několik kluků ji ublížilo a ona se uzavřela do sebe a stala se Belieberkou. Každý to oní věděl a někteří si z ní jen dělali srandu a naráželi na ní s nevkusnými poznámkami. Nenáviděla svůj život. Nenáviděla to, že musí žít v zapadákově uprostřed Evropy. Justin sem nikdy nepřijede a ona tak nikdy nemůže potkat kluka, kterého miluje. Tu celebritu z plakátu. Toho kluka, který dobil svět showbyznysu. Toho kluka co se změnil. Už to není ten uťáplí kluk s hairflipem, nýbrž vyspělí muž, který má svou hlavu a dokáže si prosadit svůj názor. Uznávala ho za to. Uznávala ho za všechno. Možná je to díky němu, že Ann to tu nevzdává a věří v to, že on přijede, že ho uvidí, nebo nedej bože s ním bude mít fotku to tu úplně neskončila.Je několik holek s podobným příběhem jako má Ann. Kdyby jí někdo řekl co se jí stane asi by se mu vysmála za jeho neuvěřitelnou fantazii.

Tell me a lie 2.část

27. dubna 2012 v 19:26 | Dizzie


Po týdnu
V práci jsem si vzala volno a byla doma. Bylo to ze smutku, ale i z toho že jsem pořád zvracela. Když už jsem se trochu sebrala z rozchodu na dno mě dostala zpráva, že Zayn má novou přítelkyni. Ok bylo by to v pohodě nech je štastný. Ale tam přítelkyně je Emily. E-M-I-L-Y!! To mě dostalo. Kašlu na to, že je mi blbě..Jdu do klubu. Opiju se a zapomenu na všechno...

Tell me a lie 1.část

27. dubna 2012 v 19:23 | Dizzie

Jmenuji se Cassandra Gannová, ale všichni mi říkají Cassie. Je mi 18 let. Pracuji u jednoho mödního návrháře. Mám dlouhé hnědé vlasy, ktžeré dopl'nují čokoládové oči. Miluji One direction! Jsem do nich blázen..Nejvíce mě vzhledově a podle faktů na internetu co jsem přečetla zaujal asi Zayn. Připadá mi tak..o já nevím, prostě je mi z nich asi nejsympatičtější. A proto, když jsem se dozvěděla, že jim budeme navrhovat oblečení na jejich tour po Evropě, skákala jsem a vřískala jsem štěstím. Paul (můj nadřízený) mi, alůe zákázal jakkoliv povykovat, a tak jksem se radši vyřádila doma den předtím. Nechci o tuhle práci přijít a už vůbec nechci přijít o práci s One direction...!
Když nastal den D byla jsem nervözní a vstala jsem hodinu dřív než normálně. Sice se mi nechtělo, ale nakonec jsem se přinutila vstát aspo'n o tu půlhodinu. Odplížila jsem se do koupelny udělat ze sebe člověka. Když jsem byla umytá, namalovaná a učesaná přesunula jsem se ke své skříni a začalo to velké dilema. Co si mám k sakru vzít na sebe? Čas utíkal a já pořád stála před skříni a rohodovala se. No a když mi už moc času nezbývalo vzala jsem si modré džíny, tričko s potiskem a mikinu. Do kabelky dala potřebné věci a odešla ze svého bytu.
 
 

Reklama