Never Let You Go

Never Let You Go - 3.díl

5. září 2012 v 20:27 | Dizzie
Huhůůůů po dlouhé době :D

Never Let You Go - 2.díl

27. června 2012 v 22:27 | Dizzie
Probudila jsem se s bodavýmmi bolestmi ve spáncích. Jak jsem se sem dostala? Kdy jsem odešla z baru? Něco se stalo? Začínala jsem se bát..

Never Let You Go - 1.díl

11. června 2012 v 21:43 | Dizzie

Takže 1.díl nové povídky, kterou píšu s AnnJay° :]]

Never Let You Go - Prolog

11. června 2012 v 19:06 | Dizzie
Tuto povídku píšu s AnnJay°!
Alli Nickelsonová je 17cti letá dívka. Svou mámu nikdy nepoznala, protože umřela při porodu. Žije jen s tátou, který se živý jako tour manažer celebrit. Často není doma, a tak musel najmout chůvu. Louisu. Louisa je trochu při těle a má černé vlasy. Jednoduše klasická chůva. Louisa s nimy bydlí ve vile v LA. Jsou bohatí, protože její táta s jeho firmou 'Max Nackolson agency' vydělává hodně. Alli je menší postavym proto často nosí boty na podpadku. Má blonďaté vlasy a krásné pomněnkové oči. Její povaha je veselá, stydlivá a dokáže si stát za svým názorem.

Justin si právě prochází těžkým obdobím. Selena mu dala 'ádios' kvůli modelovi z Itálie. Nikdy si nemyslel, že mu dá kopačky ona. Ani mu neřekla pořádný důvod, takže byl překvapený, že druhý den od jejich rozchodu byli titulní stránky všech bulvárů pokrytí fotky jí a jejího milence. Nejdřív si myslel, že zjistila, že má románek s Miley.
S Miley byli milenci docela dlouho, ale Miley to ukončila kvůli jejím zásnubám. Nedokázal snést to, že Selena se s ním rozešla
a tak vyhledával románky na jednu noc nebo jen ležel v pokoji a koukal do stropu.
Bohužel se blížilo jeho turné a jeho asistentka mu má každou chvíli rodit..
 
 

Reklama